The Voice of Poland 4

„The Voice 4” – odcinek 12: znamy wszystkich finalistów

Jurorzy programu The Voice of Poland | fot. TVP

Wczoraj wieczorem poznaliśmy czwórkę finalistów telewizyjnego konkursu talentów wokalnych „The Voice of Poland”. Kto ma szansę wygrać program?

Jurorzy programu The Voice of Poland | fot. TVP
Jurorzy programu The Voice of Poland | fot. TVP

W sobotni wieczór uczestnicy „The Voice of Poland” stanęli do walki o finał czwartej edycji show. W zespole każdego z jurorów pozostało jedynie po dwóch zawodników.

W drużynie Justyny Steczkowskiej o finał konkurowali Kasia Sawczuk i Artur Kryvych, a w zespole Marii Sadowskiej byli to Monika Pilarczyk i Juan Carlos Cano. Grupę Marka Piekarczyka tworzyli Aleksandra Węglewicz i Michał Karpacki. Wreszcie w zespole Barona i Tomsona wystąpili Maja Gawłowska i Kamil Bijoś.

Jurorkę Justynę Steczkowską w finale reprezentować będzie Kasia Sawczuk, która zaśpiewała w półfinale „Black Velvet” Alannah Myles. Tym samym z show pożegnał się Artur Kryvych. Ukraiński wokalista w sobotni wieczór wykonał przebój Myslovitz „Długość dźwięku samotności”.

Z zespołu Barona i Tomsona do finału „The Voice of Poland” przeszła Maja Gawłowska, a z show odpadł Kamil Bijoś. Wokalistka wykonała „Over The Rainbow” Judy Garland, a wyeliminowany uczestnik programu zaśpiewał „Man In The Mirror” Michaela Jacksona.

Michał Karpacki z drużyny Marka Piekarczyk zaprezentował „Cheating” Johna Newmana, a podopieczna wokalisty TSA Aleksandra Węglewicz „I Wanna Know What Love Is” Foreigner. To właśnie Węglewicz awansowała do finału „The Voice Of Poland”.

Na koniec półfinałowych zmagań zobaczyliśmy drużynę Marii Sadowskiej. Monika Pilarczyk wykonała „Ready To Go” grupy Republica, Juan Carlos Cano – „Hold The Line” Toto. Ostatecznie w finale wystąpi Juan Carlos Cano, który głosami widzów znacząco pokonał Monikę Pilarczyk.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł