X Factor 4

„X Factor 4” – odcinek 6: pierwsza część boot campu

Jurorzy programu X Factor | fot. AplusC

Za nami szósty odcinek programu „X Factor 4”. Tym rzem zobaczyliśmy kolejny etap widowiska – tzw. boot camp, mający na celu wyłonienie 20 uczestników, którzy zakwalifikują się do „domów jurorów”.

Jurorzy programu X Factor | fot. AplusC
Jurorzy programu X Factor | fot. AplusC

– Kochani, dzisiaj jest 118 osób na scenie. Wieczorem zostanie tylko 40 osób. To będzie bolało. Ale chcę, żebyście wiedzieli, że to będzie bolało też nas. Walczcie o swoje, trzymamy kciuki – tymi słowami Kuba Wojewódzki przywitał tych uczestników castingów, którzy zakwalifikowali się do boot campu.

Ze względu na to, ilu uczestników żegna się z programem na tym etapie, jurorzy nazywają go często „dożynkami” albo „rzeźnią”.

Wczoraj w TVN wyemitowana została pierwsza część boot campu, natomiast za tydzień, 12 kwietnia, zobaczymy część drugą.

W pierwszej części wyłoniono półfinałową piątkę w drużynie Czesława Mozila – chłopcy 16-24 lata. Znaleźli się w niej Jakub Jonkisz, Aleksander Kamiński, Kacper Gołda, Artem Furman oraz Kuba Jurzyk. Natomiast w składzie starszych uczestników (25+) Tatiany Okupnik eliminacje przeszli Karolina Duszkiewicz, Anna Tacikowska, Małgorzata „Lanberry” Uściłowska, João de Sousa i Małgorzata Markowska.

W domach jurorów, w następnym odcinku „X Factor”, zobaczymy 5 solistów w wieku 16-24 lat i 5 zespołów wokalnych i/lub wokalno-instrumentalnych.

W odcinkach na żywo zaśpiewa po trzech uczestników z każdej z tych czterech grup. Kuba Wojewódzki zostanie mentorem zespołów, Ewa Farna poprowadzi dziewczyny, Czesław Mozil – chłopaków, a Tatiana Okupnik grupę 25+.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł