The Voice of Poland 4

„The Voice 4” – odcinek 6: pierwsze bitwy za nami

Jury programu The Voice | fot. East News

W telewizyjnym konkursie talentów „The Voice of Poland 4” rozpoczął się etap bitew. Walkę o pozostanie w programie toczy aż 48 uczestników.

Jury programu The Voice | fot. East News
Jury programu The Voice | fot. East News

Przypomnijmy, że przez najbliższe odcinki w „The Voice of Poland” zobaczymy osiem duetów, które walczyć będą o zakwalifikowanie do etapu przesłuchań „na żywo”. Podobnie jak w poprzednich edycjach show, przegrany uczestnik może zostać „skradziony” przez innego jurora. Każdy z oceniających może przejąć maksymalnie dwóch wokalistów.

Na ringu zmierza się nie tylko uczestnicy „The Voice of Poland”, ale również jurorzy.

W sobotę pierwszą parę tworzyły Justyna Steczkowska i Maria Sadowska, które zaprezentowały słynną „Papayę” z repertuaru Urszuli Dudziak.

Występ uczestników reklamowany był jako „starcie pełne testosteronu”. Najbardziej oczekiwanym starciem na ringu była jednak bitwa Michała Rudasia i Meksykanina Juana Carlosa Cano z drużyny Marii Sadowskiej.

Przypomnijmy, że etapu „bitew” nie doczekała zmarła 23 marca Katarzyna Markiewicz z drużyny Justyny Steczkowskiej, która do programu zgłosiła się po wyczerpaniu wszystkich możliwości leczenia choroby nowotworowej.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł