Warsaw Shore 2

Druga edycja „Warsaw Shore” ruszy w Wielkanoc

Uczestnicy programu Warsaw Shore | fot. MTV Polska

W niedzielę, 20 kwietnia kanał MTV Polska rozpocznie emisję drugiej edycji kontrowersyjnego reality show „Warsaw Shore”. Start produkcji wspierać będą działania reklamowe w mediach społecznościowych i na outdoorze.

Uczestnicy programu Warsaw Shore | fot. MTV Polska
Uczestnicy programu Warsaw Shore | fot. MTV Polska

W drugiej edycji produkcji wystąpi siedmiu uczestników znanej z pierwszego seoznu: Anna Aleksandrzak „Mała”, Eliza Wesołowska, Anna Ryśnik, Ewelina Kubiak, Paweł Trybała „Trybson”, Paweł Cattaneo i Wojciech Gola, a także nowy bohater – 29-letni Kamil z Poznania. W reality show produkowanym przez firmę Golden Media Polska widzowie śledzić będą, co bohaterowie robią w domu, w pracy oraz jak imprezują w mieście.

Drugi sezon liczyć będzie 10 odcinków oraz dwa epizody specjalne o charakterze „The best of”. Show będzie można oglądac w każdą niedzielę o godz. 23:00, począwszy od 20 kwietnia.

Działania promujące program prowadzone są w internecie w serwisach społecznościowych (np. demotywatory.pl, kwejk.pl), portalach i serwisach plotkarskich (m.in. o2, pudelek) oraz w serwisach wideo (YouTube, Ebola). Produkcja będzie również promowana w portalach społecznościowych poprzez posty sponsorowane oraz w ramach profili uczestników i oficjalnych kont programu na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Ponadto akcja obejmie citylighty i plakaty w ośmiu miastach oraz wielkoformatową siatkę w Warszawie.

Za koncepcję kampanii odpowiada dział kreatywny MTV Polska, a za planowanie i zakup mediów – dom mediowy Initiative Media Warszawa.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł