Kuchenne rewolucje

„Kuchenne rewolucje 9” zyskały 230 tys. widzów. TVN liderem w grupie komercyjnej

Magda Gessler | fot. AKPA

Dziewiąty sezon „Kuchennych rewolucji” ogląda średnio 2,52 mln osób, o 230 tys. więcej niż nadawany rok temu siódmy sezon programu. Reality show Magdy Gessler daje TVN drugie miejsce w całym rynku i pierwsze w grupie 16-49.

Magda Gessler | fot. AKPA
Magda Gessler | fot. AKPA

„Kuchenne rewolucje 9” można oglądać w TVN w czwartki o godz. 21:30, począwszy od 6 marca. Trzy pierwsze odcinki najnowszej edycji programu śledziło średnio 2,52 mln osób. Przełożyło się to na 18,44 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 22,86 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Najwięcej widzów zgromadził trzeci odcinek, który obejrzało 2,62 mln osób. Magda Gessler przeprowadzała w nim metamorfozę pizzerii w Słupsku.

W porównaniu z emitowanym w analogicznym okresie rok wcześniej siódmym sezonem, „Kuchenne rewolucje” zyskały 230 tys. widzów. Wiosną 2013 roku pierwsze trzy odcinki programu Magdy Gessler oglądało 2,29 mln osób, co przełożyło się odpowiednio na 16,71 proc. oraz 20,19 proc. udziału.

TVN w czasie emisji premierowych odcinków „Kuchennych rewolucji” zajmuje pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem jest TVP1, emitująca w tym czasie „Sprawę dla reportera” i początek dokumentów z cyklu „Oglądaj z Andrzejem Fidykiem”, co przekłada się na 20,17 proc. udziału. Za TVN plasują się Polsat (seriale „Przyjaciółki” i „To nie koniec świata”; 13,67 proc.) oraz TVP2 (filmy fabularne; 3,19 proc.).

Z kolei wśród widzów w grupie komercyjnej TVN jest liderem, a drugie miejsce zajmuje Polsat przed Jedynką i Dwójką.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł