The Voice of Poland 4

„The Voice 4” – odcinek 3: trzecia relacja z castingu

Jury programu The Voice | fot. TVP2

Trzeci odcinek „The Voice 4” za nami. Tym razem największe wrażenie na jurorach zrobiła Maja Gawłowska, która ma dopiero 17 lat, ale całkiem potężny głos. Ta młodziutka dziewczyna zachwyciła Justynę Steczkowską i pozostałych jurorów swoją interpretacją utworu „Summertime”.

Jury programu The Voice | fot. TVP2
Jury programu The Voice | fot. TVP2

Podczas występu Mai fotele odwrócili wszyscy jurorzy. Jako pierwsza zrobiła to Justyna Steczkowska, która nie wytrzymała napięcia i chciała jak najszybciej zobaczyć utalentowaną wokalistkę.

Sobotni występ w „The Voice of Poland” nie był pierwszą wizytą Mai w świecie kamer i reflektorów.

Muzyczna przygoda Mai zaczęła się już, gdy miała trzy lata – wygrała wtedy swój pierwszy konkurs wokalny. Jako mała dziewczynka występowała w popularnym programie dla dziecięcych talentów „Od przedszkola do Opola”.

W wieku 14 lat swoich sił spróbowała także w programie „Szansa na sukces”, który wygrała pięknym wykonaniem piosenki „Jednym ruchem serca” zespołu Varius Manx. Rok później zaśpiewała utwór Piotra Rubika w odcinku wielkanocnym.

Maja ma na koncie liczne sukcesy wokalne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ostatnio zdobyła Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie oraz pierwsze miejsce na festiwalach piosenki w Bułgarii i we Włoszech. Maja sama pisze teksty, a jej wiersz „Sutra Snu” zdobył ostatnio nagrodę.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł