X Factor 4

„X Factor 4” – odcinek 3: jurorzy wkroczyli na scenę

Jury programu X Factor | fot. TVN

W sobotę, 15 marca, wyemitowany został trzeci odcinek czwartej serii programu „X Factor”. Tym razem na scenie zameldowali się jurorzy Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil.

Jury programu X Factor | fot. TVN
Jury programu X Factor | fot. TVN

Bohaterami odcinka uparcie próbowali zostać jurorzy, a konkretnie męska część jury. Podczas występu 31-letniej Karoliny Duszkiewicz, która wykonywała utwór „The One That Got Away” Katy Perry, na scenie pojawił się Kuba Wojewódzki. Juror podtrzymywał opadający mikrofon wokalistki, a przy okazji skutecznie ją rozśmieszał.

Z kolei podczas występu discopolowego Gregiego na scenę wparował Czesław Mozil, który postanowił zademonstrować, jak powinna szaleć na scenie gwiazda gatunku. – Ty masz wszystko, tylko nie masz „scene attitude”. Śpiewaj to samo, a ja ci pokażę, jakie ruchy do takiej muzyki – powiedział do Gregiego Czesław Mozil, po czym swoją zapowiedź wcielił w życie.

Wśród bohaterów trzeciego odcinka przewinęli się m.in. Białorusini z rockowej grupy The Toobes, która prezentowała już swoje umiejętności w „Must be the Music” i „Mam Talent!”.

Do „X Factor” wróciła Daria Zawiałow, która próbowała swoich sił w trzeciej edycji programu, a także w „Mam Talent!”.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł