Hell's Kitchen, Renowacje, Taniec z Gwiazdami 14, Top Chef 2, Twoja twarz brzmi znajomo, Tylko Muzyka 07

Wiosna 2014 w Polsacie. „Taniec z Gwiazdami 14”, „Tylko Muzyka 7”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Top Chef 2” i „Hell’s Kitchen”

Logo Telewizji Polsat

Telewizja Polsat ogłosiła swoją wiosenną ramówkę. Sprawdź, kiedy zadebiutują popularne formaty emitowane na antenie kanału oraz jakie nowe propozycje programowe wprowadziła słoneczna stacja.

Logo Telewizji Polsat
Logo Telewizji Polsat

Wiosną w Polsacie pojawią się trzy nowe formaty rozrywkowe: reaktywowany „Taniec z Gwiazdami”, „Hell’s Kitchen” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie zabraknie też dotychczasowych formatów, które utrzymują się na antenie stacji od kilku sezonów.

W niedziele o godz. 20:00 (od 2 marca) stacja pokazywać będzie siódmą edycję programu „Tylko Muzyka”, z udziałem nowego jurora Piotra Boguckiego, który zastąpi w tej roli „Łoza”.

W wiosennej ramówce Polsatu znajdzie się druga edycja kulinarnego formatu „Top Chef”, który będzie można oglądać w środy o godz. 20:35 (od 5 marca).

Najważniejszą nowością będzie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, rozrywkowy format BBC, emitowany wcześniej przez 13 edycji w TVN. Reality show będzie nadawany w piątki o godz. 20:00 (od 7 marca).

Na antenę Polsatu powróci także Katarzyna Dowbor z drugą serią programu „Nasz nowy dom”. Emisja w soboty o godz. 17:45 (od 8 marca).

Polsat pokaże widzom także nowe widowisko pt. „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym polskie gwiazdy będą się wcielać w artystów z zagranicy, naśladując nie tylko ich śpiew, ale też ruch sceniczny czy strój. Uczestnikami programu będą Julia Pietrucha, Katarzyna Skrzynecka, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbaatar, Agnieszka Włodarczyk, Paulla, Artur Chamski oraz Paweł Tucholski.

Występy uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo” oceni jury w składzie Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, Katarzyna Kwiatkowska i DJ Adam. Pieniądze wygrywane przez zwycięzcę każdego odcinka trafią każdorazowo na cele charytatywne. Gospodarzami programu, emitowanego w soboty o godz. 22:00 (od 8 marca), będą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Producentem show jest Endemol Polska.

W nowej ramówce pojawi się też program „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia”, w którym znawcy sztuki kulinarnej będą rywalizować ze sobą prowadząc restaurację. Zwycięzca wygra 100 tys. zł i otrzyma pracę w restauracji. Reality show będzie emitowany we wtorki o godz. 20:00, począwszy od 1 kwietnia. Za produkcję odpowiada Jake Vision.

Poprzedni artykułNastępny artykuł