Hell's Kitchen

Polska edycja „Hell’s Kitchen” wiosną w Polsacie

Gordon Ramsay | Foto: FOX

Telewizja Polsat rozpoczęła casting do polskiej edycji programu „Hell’s Kitchen”. Program pojawi się na antenie już wiosną. W nowym show polski odpowiednik Gordona Ramsay’a sprawdzi adeptów sztuki kulinarnej.

Gordon Ramsay | Foto: FOX
Gordon Ramsay | Foto: FOX

Do tej pory Polsat emitował amerykańską wersję programu. W reality show grupa śmiałków przez kilka tygodni prowadzi restaurację o nazwie Piekielna Kuchnia. Najgorsi kandydaci są stopniowo eliminowani z gry. Wśród zawodników znajdą się osoby z różnym doświadczeniem kulinarnym: od smażenia hamburgerów, przez gotowanie dla kilkorga własnych dzieci, po sukcesy w grillowych przyjęciach. Zwycięzca widowiska staje się właścicielem własnej restauracji.

W polskiej wersji reality show główną nagrodę stanowić będzie 100 tys. zł. „Nie musisz być zawodowcem, ale musisz być gotowy na wszystko. Jeśli potrafisz gotować i masz naprawdę mocne nerwy, czekamy na Twoje zgłoszenie” – brzmi oficjalna informacja dotycząca castingu.

Kandydaci chcący wziąć udział w formacie mogą wysyłać swoje zgłoszenia do 10 lutego, drogą mailową ([email protected]) lub telefoniczną (+48 506 017 004).

Widowisko „Hell’s Kitchen” narodziło się w Wielkiej Brytanii, gdzie format doczekał się 4 edycji w latach 2004-2009. Od 2005 roku Amerykanie realizują własną wersję programu, w którym gospodarzem jest kontrowersyjny kucharz Gordon Ramsay. W Stanach Zjednoczonych reality show doczekał się już 11 edycji.

Poprzedni artykułNastępny artykuł