Taniec z Gwiazdami 14

Kto wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami 14”? Nowe plotki

Logo programu Taniec z Gwiazdami

Pojawiają się kolejne nazwiska gwiazd i tancerzy zaproszonych do udziału w show Polsatu, a także osób, które na pewno nie wystąpią w „Tańcu z Gwiazdami”. Stacja intensywnie poszukuje również jurorów programu. Kto ma szanse dołączyć do obsady popularnego formatu?

Logo programu Taniec z Gwiazdami
Logo programu Taniec z Gwiazdami

Trwa intensywne kom­ple­to­wa­nie składu „Tańca z Gwiaz­da­mi” w Polsacie. Pewne są już pierwsze osoby, które podpisały kontrakty – Aneta Zając i Rafał Brzozowski, a kolejne rozmowy właśnie trwają, między innymi z Barbarą Kurdej-Szatan. Wbrew spekulacjom mediów, żadna z pań Grycan nie otrzymała propozycji wystąpienia w show.

Do udziału nie zaproszono też Iwony Węgrowskiej, wbrew temu co celebrytka zamieszczała na swoim profilu społecznościowym. – Iwona próbuje zyskać trochę popularności przy tej okazji i sama rozgłasza takie informacje, aby się o niej mówiło – tłumaczy osoba z produkcji programu.

Na pewno w „Tańcu z Gwiazdami” wystąpi za to jedna ze sportowych twarzy Polsatu. Są duże szanse, że zaproszenie otrzymała jedyna przez wiele lat kobieta w sportowej redakcji Polsatu – Karolina Szostak. Do stacji zgłaszają się cały czas gwiazdy, które chciałyby w nim wystąpić. W show nie zatańczy na pewno An­drzej Gra­bow­ski, którego czeka operacja biodra.

Sporo emocji wzbudza też skład jury, który nie został jeszcze ustalony. Jedyną pewną jurorką jest Beata Tyszkiewicz. Trwają poszukiwania jurorów tanecznych – pod uwagę brany jest Michał Piróg, a także tancerka Monika Sokołowska, która przechodzi zdjęcia próbne. Pod znakiem zapytania stoi udział Michała Malitowskiego, który mieszka poza Polską i musiałby dojeżdżać na plan z Londynu. Do tego ma też inne zobowiązania zawodowe – turnieje taneczne. – W przypadku programu na żywo to duże ryzyko. Nie może być tak, że juror nie pojawi się na nagraniu – mówi osoba związana z programem. Do tego tancerz ma duże wymagania finansowe.

Polsat chce także zaprosić do jury jedną z gwiazd, które wygrały program w przeszłości. Szanse na to mają m.in. Anna Guzik, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel.

Jeśli chodzi o tancerzy, to gwiazdy szkolić będzie w większości kadra sprawdzona przez TVN. Do programu zostali zaproszeni m.in. Izabela Janachowska, Paulina Biernat, Krzysztof Hulboj, Jan Kliment, Stefano Terazzino i Rafał Maserak.

Stylistką kostiumów, które pełnią ważną rolę w show ma być Malwina Wędzikowska. Gospodarzami polsatowskiego „Tańca z Gwiazdami” będą Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł