Taniec z Gwiazdami 14

„Taniec z Gwiazdami 14” trafi na antenę w piątkowe wieczory

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | Foto: TVN

Program rozrywkowy „Taniec z Gwiazdami” zmienia dzień emisji. W Polsacie show będzie emitowany w piątki o godz. 20:00.

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | Foto: TVN
Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | Foto: TVN

Polsat przejął „Taniec z Gwiazdami” po TVN, która nadawała show w latach 2005-2011 (program powstaje na licencji BBC „Strictly Come Dancing”). W TVN widowisko było nadawane w niedziele o godz. 20:00.

– My mamy w tym paśmie show „Tylko Muzyka” i nie chcemy zmieniać przyzwyczajeń naszych widzów – mówi Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych. – Natomiast widzowie programów tanecznych wiedzą, że mogą je u nas znaleźć w piątki = dodaje.

Dotychczas w piątki w Polsacie było można oglądać show „Tylko Taniec”. Wiosną tego roku format zostanie zastąpiony przez „Taniec z Gwiazdami”. Emisja tanecznego reality show była z kolei niemożliwa w soboty, ponieważ produkująca program firma Rochstar w soboty realizować będzie dla TVP2 program „The Voice of Poland 4”.

„Taniec z Gwiazdami” w Polsacie poprowadzą Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska. Trwa kompletowanie uczestników i jury. – Chciałabym, żeby zasiadał w nim między innymi Michał Malitowski – stwierdza Nina Terentiew. Malitowski współpracował już z Polsatem jako członek jury w show „Tylko Taniec”. Wśród jurorów na pewno zobaczymy Beatę Tyszkiewicz.

[Press]

Poprzedni artykułNastępny artykuł