Warsaw Shore

Oglądalność „Warsaw Shore”: rekordowa widownia MTV Polska

Logo programu Warsaw Shore

Średnio 190 tys. osób oglądało 11 odcinków reality show „Warsaw Shore”. Program zapewnił stacji MTV Polska rekordowe udziały. Kanał planuje jeszcze emisję dwóch odcinków specjalnych.

Logo programu Warsaw Shore
Logo programu Warsaw Shore

Premierowe odcinki „Warsaw Shore” w MTV Polska oglądać było można w niedziele o godz. 23:00, w okresie od 10 listopada do 19 stycznia. Gromadziły one przed telewizorami średnio 190 tys. widzów, co dało stacji 2,43 proc. udziału w grupie 4+ oraz 7,33 proc. w docelowej dla stacji grupie widzów w wieku od 13 do 29 lat – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

W paśmie nadawania premierowych odcinków formatu kanał MTV Polska był zdecydowanym liderem wśród stacji telewizyjnych dla młodzieży. Na drugim miejscu, z udziałem wynoszącym już tylko 0,44 proc., uplasowała się muzyczna Eska TV, która dostępna jest w naziemnej telewizji cyfrowej. Kolejne lokaty zajęły 4fun.tv (0,32 proc.) i Viva Polska (0,30 proc.). Z kolei w grupie widzów w wieku od 13 do 29 lat Eska TV miała 1,74 proc. udziału, 4fun.tv – 1,06 proc., a Viva – 0,83 proc.

W 11 odcinku „Warsaw Shore” opowieść o przygodach ośmiu bohaterów dobiegła końca. MTV nada jednak jeszcze dwa odcinki specjalne. Dwunasty epizod będzie zawierał najlepsze emitowane i nieemitowane dotąd fragmenty „Warsaw Shore”, zaś trzynasty odcinek będzie zapisem spotkania z bohaterami reality show zarejestrowanego trzy tygodnie po zakończeniu zdjęć.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł