Celebrity shows

Zbliża się premiera reality show z Natalią Siwiec

Natalia Siwiec | fot. AKPA

9 lutego Viva Polska rozpocznie emisję reality show „Enjoy the view <3 Natalia", opowiadającego o życiu Natalii Siwiec. Pełna wersja programu o celebrytce nadawana będzie tylko po godz. 22:00.

Natalia Siwiec | fot. AKPA
Natalia Siwiec | fot. AKPA

W reality show widzowie będą śledzić życie Natalii Siwiec, poznają także jej męża, rodziców, siostrę oraz najbliższych przyjaciół. Kamery Vivy zarejestrują przygotowania celebrytki do m.in. sesji zdjęciowych. Ekipa telewizyjna podejrzy też jak dba o urodę i radzi sobie z codziennością.

Program „Enjoy the view <3 Natalia" był nagrywany od końca października do początku grudnia 2013 roku. Powstało wówczas 10 odcinków, trwających po ok. 20 min. Będą one nadawane w stacji Viva Polska w niedziele o godz. 22:00, począwszy od 9 lutego.Początkowo planowano, że premierowo show będzie emitowany o godz. 19:00, ale stacja zmieniła zdanie. - Program okazał się zbyt pikantny i musielibyśmy wszystkie smaczki wyciąć, żeby go pokazywać o tej porze - mówi osoba z produkcji. Jednak powtórki formatu, w nieco lżejszej wersji, będą obecne w ramówce Vivy po godz. 20:00.Za produkcję wykonawczą reality show "Enjoy the view <3 Natalia" odpowiada firma Future Gate, odnoga spółki producenckiej Michannnel, produkującej w przeszłości m.in. gale Viva Comet.Program "Enjoy the view <3 Natalia" będzie promowany na antenie kanałów z portfolio Viacom - Viva Polska, MTV Polska i Comedy Central oraz w mediach społecznościowych.[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł