Dokumentalne

Kanał History pokaże reality show „Duck Dynasty”

Bohaterowie reality show Duck Dynasty | fot. History Channel

Na początku lutego kanał History rozpocznie emisję amerykańskiego reality show „Duck Dynasty” (Dynastia Kaczorów”), opowiadającego o losach amerykańskiej rodziny Robertsonów, która dorobiła się majątku dzięki firmie produkującej wabiki do polowań na kaczki.

Bohaterowie reality show Duck Dynasty | fot. History Channel
Bohaterowie reality show Duck Dynasty | fot. History Channel

Robertsonowie są milionerami, jednak wolą prowadzić zwyczajne życie wśród lokalnej społeczności i mieszkać na mokradłach w Luizjanie. Mimo bogactwa, pozostają wierni własnemu stylowi życia, rodzinnym tradycjom i wartościom chrześcijańskim. W każdym odcinku bohaterowie stają w obliczu różnych wyzwań i prezentują szczególną odmianę poczucia humoru.

W USA „Duck Dynasty” cieszy się bardzo dużą popularnością – reality show doczekał się do tej pory 5 sezonów. Bohaterowie formatu wzbudzają liczne kontrowersje. Pod koniec 2013 roku Phil Robertson w wywiadzie dla magazynu „GQ” stwierdził, że homoseksualizm jest niemoralny i porównał tę orientację do zoofilii. Stacja emitująca „Duck Dynasty” w wydanym oświadczeniu kategorycznie odcięła się od poglądów Phila Robertsona oraz przeprosiła za jego słowa. Robertson został też czasowo usunięty z produkcji.

Polska premiera „Dynastii Kaczorów” odbędzie się 4 lutego na kanale History. Widzowie będą mogli śledzić przygody Robertsonów w każdy wtorek o godz. 22:00. Stacja będzie emitować w każdym tygodniu po dwa odcinki.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł