Big Brother, Seriale

Manuela Michalak ponownie w „Wawa Non Stop”

Manuela Michalak na planie Wawy Non Stop | fot. TVN

Manuela Michalak ponownie pojawi się w „Wawa Non Stop”. Gwiazda „Big Brothera” wzięła już udział w nagraniach do jednego z kolejnych odcinków serialu.

Manuela Michalak na planie Wawy Non Stop | fot. TVN
Manuela Michalak na planie Wawy Non Stop | fot. TVN

Przypomnijmy, że w październiku, po tym jak telenowela hybrydowa nie zyskała sympatii widzów, pojawił się pomysł, by w „Wawie Non Stop” jednorazowo wzięła udział bohaterka „Wielkiego Brata” Manuela Michalak. Towarzyszyły jej uczestniczka trzeciej edycji „Top Model” Justyna Pawlicka, a także Aicha i Asteya, które brały udział w trzecim sezonie „X Factor”. W produkcji wcieliły się w siebie same.

Celebrytki zawitały do warszawskiego domu z okazji urodzin bohatera serialu – Maćka. Manuela została zaproszona przez Joannę, z którą – według scenariusza – znają się z dawnych lat. Justyna okazała się znajomą Piotra z pracy w modelingu, natomiast Aichę i Asteyę przyprowadziła Dobrusia. Odcinek wyemitowano w piątek, 11 października na antenie TVN.

Teraz produkcja serialu „Wawa non stop” po raz kolejny zaprosiła Manuelę Michalak na plan. Właścicielka jednego z najbardziej charakterystycznych śmiechów w naszym kraju przyjęła propozycję – wystąpi w odcinku w którym bohaterowie serialu urządzać będą zabawę Sylwestrową.

Poprzedni artykułNastępny artykuł