Twoja twarz brzmi znajomo

Polsat rozważa realizację nowego programu pt. „Your Face Sounds Familiar”

Logo programu Your Face Sounds Familiar

Telewizja Polsat rozważa realizację nowego programu rozrywkowego, opartego na hiszpańskim formacie pt. „Your Face Sounds Familiar”. Muzyczny show ma poprowadzić Krzysztof Ibisz. Nagrano już pilotowy odcinek.

Logo programu Your Face Sounds Familiar
Logo programu Your Face Sounds Familiar

W programie „Your Face Sounds Familiar” biorą udział znane osoby, które w każdym odcinku wcielają się w inną muzyczną gwiazdę, wykonując jej przebój (wybór gwiazdy jest dokonywany poprzez losowanie). Muszą dopasować swój wygląd i ruchy sceniczne do imitowanego wykonawcy. Ich występy oceniane są przez jury i innych uczestników. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka są pieniądze, które przekazywane są na cele charytatywne.

Pod koniec listopada w warszawskiej hali Mera zrealizowano pilotowy odcinek show. Jak informuje magazyn „Party”, w nagraniu wzięli udział m.in. Paweł Stasiak, Julia Pietrucha i Agnieszka Włodarczyk. Decyzja w sprawie tego, czy program trafi do wiosennej ramówki, ma zapaść niebawem. Jeśli Polsat zdecyduje się na jego emisję, to wiosną widzowie nie zobaczą piątej edycji show „Tylko Taniec”.

Format „Your Face Sounds Familiar” należy do firmy Endemol, która ma też produkować polską wersję. Widowisko powstało w Hiszpanii w 2011 roku, gdzie jest emitowane przez stację Antena 3. Dotąd lokalne wersje zrealizowano m.in. we Włoszech, w Chile, Chinach, Portugalii, Holandii, we Francji i na Ukrainie.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł