Tylko Muzyka 07

Edyta Górniak zastąpi Korę w programie „Tylko Muzyka”?

Edyta Górniak | Foto: KAPiF

Po deklaracji Edyty Górniak o pożegnaniu z „The Voice of Poland” pojawiły się spekulacje, że wokalistka może przenieść się do jury konkurencyjnego „Must be the Music”. Czy Edyta Górniak zastąpi Korę?

Edyta Górniak | Foto: KAPiF
Edyta Górniak | Foto: KAPiF

Edyta Górniak, dotychczasowa jurorka „The Voice of Poland”, zdradziła, że otrzymała propozycję udziału w innym show. – Dostałam zaproszenie od innej stacji, do innego programu. Moi fani dyskutują, że powinnam się zgodzić, bo mi to dobrze wychodzi. Biorę to pod uwagę, ale na razie jestem zmęczona tymi emocjami – mówi w rozmowie z „Super Expressem” Edyta Górniak.

Jednocześnie coraz głośniej mówi się o tym, że w siódmej edycji „Must be the Music” zabraknie Kory, która boryka się z problemami zdrowotnymi. Choroba sprawiła, że Kora nie pojawiła się w jednym z półfinałowych odcinków show Polsatu. – Z tego co się mówi, wynika, że Kora jest poważnie chora i nie wiadomo, czy będzie miała siłę, by pojawić się w kolejnej edycji programu. Ostatnio odwołuje koncerty. Więc to naturalne, że szuka się zastępstwa – zdradza tabloidowi osoba pracująca dla Polsatu.

Edyta Górniak współpracowała już z Polsatem przy programie „Jak Oni śpiewają”. Wówczas w jury zasiadała także Elżbieta Zapendowska, obecna jurorka „Tylko Muzyka”. – Dyrekcja bardzo lubi Edytę i wie, że taka jurorka to prawdziwy skarb. W „The Voice” pokazała, że potrafi być sprawiedliwa i bardzo profesjonalna – mówi informator „Super Expressu”.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł