Warsaw Shore

„Warsaw Shore” wygrywa z konkurencją

Logo programu Warsaw Shore

Cztery pierwsze odcinki reality show „Warsaw Shore” obejrzało w paśmie premierowym średnio 141 tys. widzów. Produkcja notuje udział w rynku kilkanaście razy wyższy od średniego dobowego udziału stacji i daje MTV Polska zdecydowaną wygraną z konkurencją.

Logo programu Warsaw Shore
Logo programu Warsaw Shore

Premierowe odcinki „Warsaw Shore” można oglądać w niedziele o godz. 23:00, począwszy od 10 listopada. Po czterech tygodniach emisji program gromadzi średnio 141 tys. widzów, co daje stacji MTV Polska 2,14 proc. udziału w grupie wszystkich widzów oraz 3,25 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Widownia formatu rośnie z odcinka na odcinek – drugi epizod śledziło 140 tys. widzów , a czwarty już 153 tys. osób. Format notuje też udział w rynku wielokrotnie wyższy od dobowego udziału MTV Polska, który w okresie od 10 listopada do 1 grudnia wynosił odpowiednio 0,12 proc. i 0,23 proc.

W czasie nadawania premierowych odcinków „Warsaw Shore” kanał MTV Polska jest zdecydowanym liderem wśród kanałów dla młodzieży. Na drugim miejscu, z udziałem wynoszącym już tylko 0,39 proc., plasuje się muzyczna Eska TV. Kolejne lokaty zajmują 4fun.tv (0,31 proc.) i Viva Polska (0,19 proc.). Taka sama jest kolejność kanałów w grupie komercyjnej.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł