The Voice of Poland 3

„The Voice 3” – odcinek 9: etap nokautów

Jurorzy trzeciej edycji The Voice | fot. TVP2

Etap nokautów trzeciej edycji „The Voice of Poland” za nami. Kogo wyeliminowali jutorzy, którzy musieli wskazać do odejścia aż po czterech uczestników ze swoich drużyn?

Jurorzy trzeciej edycji The Voice | fot. TVP2
Jurorzy trzeciej edycji The Voice | fot. TVP2

Po skończonych bitwach w „The Voice of Poland” miał miejsce etap zwany nokautem. W tym odcinku każdy z jurorów musiał z ośmioosobowej drużyny wyeliminować jeszcze połowę zawodników. Do kolejnego etapu „na żywo” może wejść tylko czwórka uczestników.

Edyta Górniak do etapów „live” wybrała Jagodę Kret i Maię Lasotę. Natomiast w pierwszym pojedynku zmierzyli się Małgosia Kornas (zaśpiewała „Have A Little Faith In Me” Johna Hiatta), Cezary Andrzejak (wykonał „Waiting For The World to Change” Johna Mayera) oraz Olga Jankowska (zaprezentowała „Ain’t No Sunshine” Billa Withersa). – To trudna decyzja. Nie wiem, czy liczy się potencjał, czy profesjonalizm – zastanawiała się Edyta Górniak. Jurorka zadecydowała, że w kolejnym etapie zobaczymy Olgę Jankowską.

W kolejnym nokaucie zobaczyliśmy Agatę Michalską („A Night Like This” Caro Emerald), Wiolę Kaczmarczyk („Move In The Right Direction” Gossip) i Marię Rodriguez „This Will Be (An Everlasting Love)” Natalie Cole). – Uwielbiam was wszystkie i podziwiam was po równo. Zabieram dalej temperament. Zabieram Marię Rodriguez – zadecydowała Edyta Górniak.

Marek Piekarczyk zadecydował, że w etapie „live” bez potrzeby udziału w nokaucie zobaczymy Ernesta Staniaszka i Marzenę Ugorną. Pierwszą nokautową trójkę tworzyli Nela Marczewski („Should I Stay Or Should I Go” The Clash), Olga Dąbrowska („Biała flaga” Republiki) i Aleksandra Berezowska („Isn’t She Lovely” Steviego Wondera). Juror zadecydował, że w programie zostaje Nela Marczewski. – Nie wiem, czym można ją znieść ze sceny – argumentował juror.

W kolejnym nokaucie zaśpiewali Rafał Sekulak („C’est la vie” Andrzeja Zauchy), Magdalena Meisel („Co mi panie dasz” Bajm), Łukasz Juszkiewicz („When A Man Loves A Woman” Percy’ego Sledge’a). – Zaskoczyła mnie cała trójka, ale najbardziej Magdalena. Po Rafale spodziewałem się więcej… Cięcie – powiedział Marek Piekarczyk, który ostatecznie wskazał na Magdalenę Meisel.

Baron i Tomson postanowili, że bez nokautu w odcinkach „live” wystąpią Michał Grobelny i Arek Kłusowski. W pierwszej nokautowej trójce jurorzy wystawili Małgorzatę Nakonieczny („Skłamałam” Edyty Bartosiewicz), Kasię i Gosię Hybiak („Valerie” The Zutons) oraz Natalię Krakowiak („Bleeding Love” Leony Lewis). – Wydaje nam się, że najbardziej gotowa do walki w finale jest Natalia Krakowiak – zdecydowali jurorzy.

W kolejnym wokalnym pojedynku wystąpili Dorota Theisebach („Good Luck” Basement Jaxx), Michał Malicki („Sen o Victorii” Dżem) i Bartosz Kuśmierczyk („Faith” George’a Michaela). – Ta runda nazywa się „nokaut”. Dziś znokautował nas Michał – postanowili jurorzy, wskazując na Michała Malickiego.

Maria Sadowska zadecydowała, że w etapie „na żywo” bez konieczności udziału w nokautach zaśpiewają Kasia Stanek i Joanna Smajdor. Natomiast pierwszą trójkę tworzyli Agnieszka Czyż („End of The Road” Boyz II Men”), Mateusz Ziółko („Highway To Hell” AC/DC) i Marta Maksymiuk („Za późno” Kayah). – Wszyscy wiecie, że jestem feministką i kocham kobiety. Ale to nie znaczy, że nie kocham też mężczyzn. W podróż zabieram faceta – powiedziała Maria Sadowska, wskazując na Mateusza Ziółko.

W kolejnym nokaucie zaśpiewali Oksana Predko („No Freedom” Dido), Bartek Broniewski („O sobie samym” Roberta Gawlińskiego) i Dorota Lembicz („What’s Up” 4 Non Blondes). – Czekałam, aż ktoś mnie rozwali i była to Oksana Predko – ogłosiła Maria Sadowska.

Czy Waszym zdaniem jurorzy podjęli sprawiedliwe decyzje?

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł