Project Runway

Ruszyły zdjęcia do „Project Runway”. Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz, Mariusz Przybylski i Tomasz Ossoliński w programie

Tomasz Ossoliński i Anja Rubik | fot. TVN

Telewizja TVN oficjalnie potwierdziła, że polską edycję modowego formatu „Project Runway” poprowadzi Anja Rubik. W jury zasiądą Joanna Przetakiewicz i Mariusz Przybylski, a w ekipie znajdzie się też Tomasz Ossoliński. Stacja właśnie zaczęła produkcję reality show.

Tomasz Ossoliński i Anja Rubik | fot. TVN
Tomasz Ossoliński i Anja Rubik | fot. TVN

Anja Rubik, jedna z czołowych top modelek na świecie, pojawi się w programie w roli prowadzącej, ale zasiadać będzie też w panelu jurorskim. Obok niej jurorami w polskiej edycji „Project Runway” będą również uznany polski projektant Mariusz Przybylski oraz dyrektor kreatywna marki La Mania Joanna Przetakiewicz. Natomiast w rolę mentora dla uczestników wcielać się będzie Tomasz Ossoliński – projektant i krawiec.

W programie „Project Runway” weźmie udział 13 początkujących projektantów mody, którzy w kolejnych odcinkach będą musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami. W każdym odcinku z rywalizacji odpadnie jeden uczestnik. W finale najlepsza trójka zaprezentuje swoje kolekcje i na tej podstawie jurorzy wyłonią zwycięzcę reality show. TVN na razie nie ujawnia jaka będzie główna nagroda w programie.

Za produkcję wykonawczą polskiej edycji formatu odpowiada firma FremantleMedia Polska. Zdjęcia do show odbędą się w listopadzie i w grudniu, a finałowy odcinek nagrany zostanie wiosną przyszłego roku.

Reality show pojawi się na antenie TVN w marcu 2014 roku.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł