The X Factor

Simon Cowell o Britney Spears: „Zatrudniłem kogoś, kto nie potrafi się wypowiadać”

Britney Spears | fot. PAP

Simon Cowell, juror i twórca programu „The X Factor”, ujawnił prawdziwe przyczyny odejścia Britney Spears z panelu jurorskiego.

Britney Spears | fot. PAP
Britney Spears | fot. PAP

Britney Spears była jurorką amerykańskiego „The X Factor” jedynie w drugiej edycji. Simon Cowell z perspektywy czasu przyznaje, że jej zatrudnienie było błędem.

Muzyczny biznesmen ujawnił, że wokalistka w ogóle nie radziła sobie z wygłaszaniem opinii oraz z interakcjami z uczestnikami. – Nie zdawałem sobie sprawy, że Britney nie jest zbyt dobra w mówieniu. Można powiedzieć, że zatrudniłem kogoś, kto nie potrafi się wypowiadać, co może być pewnym problemem w byciu jurorem – powiedział Cowell w rozmowie z Ellen DeGeneres.

– Nie czuła się komfortowo wygłaszając krytyczne opinie, nie lubiła, kiedy uczestnicy odpowiadali na jej uwagi. Była bardzo spięta – dodał.

Choć twórca „X Factor” podkreślił, że lubi Britney Spears, to jasno dał do zrozumienia, że dziś nie zatrudniłby jej do pracy przy programie. – Był taki czas, że każdy chciał mieć największą gwiazdę w jury. Jennifer Lopez poszła do „Idola”. W „The Voice” była ta druga. Nie pamiętam, jak się nazywa. Blondynka. Christina. Więc my powiedzieliśmy: „W takim razie bierzemy Britney”. Współpracowało nam się dobrze, natomiast ona czuła się wyjątkowo niekomfortowo – zakończył Simon Cowell.

Dodajmy, że w tym tygodniu w USA rusza trzecia edycja show. Uczestników oceniają Demi Lovato, Kelly Rowland, Paulina Rubio i Simon Cowell.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł