Przygodowe

Nowy reality show z Bearym Gryllsem trafi do Polski?

Bear Grylls | fot. materiały prasowe

Bear Grylls, jeden z najbardziej znanych na świecie survivalowców, powrócił na ekrany telewizorów – tym razem amerykańscy widzowie zobaczyli go w nowym programie reality show, gdzie jako ekspert kieruje zmaganiami śmiałków, próbujących przetrwać w ekstremalnych warunkach.

Bear Grylls | fot. materiały prasowe
Bear Grylls | fot. materiały prasowe

Dobrze znany także w Polsce brytyjski podróżnik i ekspert w dziedzinie survivalu, Bear Grylls powrócił jakiś czas temu z nowym programem telewizyjnym. Tym razem nie jest to jednak – tak jak m.in. w głośnej „Sztuce przetrwania” – teatr jednego aktora. W reality show pod tytułem „Get Out Alive with Bear Grylls” Grylls pełni rolę gospodarza-mentora, sprawującego opiekę nad dziesięcioma parami śmiałków, którzy chcą pokonać swoje słabości oraz zdobyć przy okazji pół miliona dolarów. Pary nieradzące sobie z wyznaczonymi przez Beara zadaniami są sukcesywnie eliminowane z programu. Dla zwycięzców przewidziano nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Akcja odbywa się w pięknych, a zarazem dzikich i groźnych regionach.

– Wziąłem dziesięć zwyczajnych amerykańskich par, w tym ojców, synów, matki, córki, najlepszych przyjaciół i małżeństwa, w miejsca należące do najbardziej ekstremalnych na tej planecie. Sprawdziliśmy się m.in. w dżungli, wysokich górach, wąwozach i na lodowcach. W każdym z epizodów pary mają do dyspozycji ściśle ograniczoną ilość sprzętu, który mogły ze sobą zabrać – powiedział na antenie NBC Bear Grylls.

Pierwszy sezon miał swoją premierę w amerykańskiej stacji NBC na początku lipca. Produkcja powinna niedługo trafić również na ekrany polskich telewizorów. Póki co negocjacje z dystrybutorami wciąż trwają. Widowisko ma zawitać do Polski w ciągu kilku miesięcy.

Poprzedni artykułNastępny artykuł