Big Brother

Ruszył „Celebrity Big Brother”: trzech celebrytów, by wszystkimi rządzić

Brytyjski Dom Wielkiego Brata | fot. Channel 5

Wczoraj w Wielkiej Brytanii rozpoczęła się emisja 12 sezonu „Celebrity Big Brothera”. Po raz pierwszy w historii celebryci wprowadzili się nie do jednego, a do dwóch Domów Wielkiego Brata.

Brytyjski Dom Wielkiego Brata | fot. Channel 5
Brytyjski Dom Wielkiego Brata | fot. Channel 5

Znakomita większość gwiazd została ulokowana w głównym Domu. Trzech celebrytów (Louie Spence, Sophie Anderton i Lauren Harries) zamieszkało w sekretnym Domu. To właśnie ta trójka – przez pierwsze 24 godziny – sprawować będzie totalną kontrolę nad pozostałymi mieszkańcami, widząc i słysząc wszystkie ich poczynania.

Kolejnego dnia trzy żyjące dotychczas w sekrecie gwiazdy wprowadziły się do głównego Domu Wielkiego Brata, gdzie miały za zadanie wręczyć szampana temu spośród graczy, którego chcą nominować do odejścia. W kolejnych dniach trójka sprawująca władzę celebrytów nominuje kolejne dwie osoby do opuszczenia programu.

Dwunasta edycja „Celebrity Big Brothera” emitowana jest na antenie Channel 5. W widowisku udział biorą: Abz Love, Bruce Jones, Carol McGiffin, Charlotte Crosby, Courtney Stodden, Danielle Marr, Dustin Diamond,Lauren Harries, Louie Spence, Mario Falcone, Ron Atkinson, Sophie Anderton i Vicky Entwistle.

Finał reality show zaplanowano na 13 września.

Poprzedni artykułNastępny artykuł