Warsaw Shore

MTV wyemituje polską wersję reality show „Jersey Shore” pt. „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”

Logo programu Warsaw Shore

Najbliższej jesieni MTV Polska rozpocznie produkcję nowego serialu reality pt. „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, wzorowanego na kultowym programie „Ekipa z New Jersey”. MTV chce znaleźć nowe polskie gwiazdy gatunku „non-scripted” (bez scenariusza) – grupę młodych, otwartych Polaków, którzy nie boją się mocnych wrażeń, silnych uczuć oraz imprez do białego rana.

Logo programu Warsaw Shore
Logo programu Warsaw Shore

Amerykański pierwowzór, czyli „Ekipa z New Jersey”, jest światowym fenomenem. Teraz Warszawa ma szansę stać się ziemią obiecaną dla grupy kilku nietuzinkowych młodych osobowości gotowych na kilka tygodni bezgranicznego imprezowania.

Format MTV przedstawiający losy ekipy przyjaciół stał się popularny na całym świecie i jest dowodem na to, że dobry pomysł można przełożyć na różne realia. Każda kolejna ekipa i miasto, chociażby Seaside Heights w New Jersey („Jersey Shore”), Newcastle w Anglii („Geordie Shore”), Cardiff w Walii („The Valleys”) i hiszpańska Gandia („Gandia Shore”), dodały lokalnego smaku i wzbogaciły ten format.

– Tylko nieliczne kanały MTV w Europie mają szansę wyprodukowania lokalnej wersji sprawdzonego formatu MTV – mówi Jerzy Dzięgielewski, Dyrektor Programowy MTV Polska. – Polscy fani „Ekipy z New Jersey”, „Ekipy z Newcastle” oraz „Ekipy z Cardiff” często pytają o to, kiedy powstanie lokalna wersja tego programu. „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” jest naszą odpowiedzią i sposobem na to, by zbliżyć się do naszych widzów – dodaje Dzięgielewski.

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” będzie największą produkcją MTV w historii grupy kanałów wchodzących w skład MTV Northern Europe. W widowisku widzowie będą mogli śledzić losy grupy barwnych i niesamowitych Polaków. Kamery będą im towarzyszyć w domu, w pracy oraz na imprezach, które przybliżą wszystkim koloryt warszawskiego życia nocnego.

Poszukiwanie uczestników rozpocznie się 23 sierpnia nie tylko w Warszawie, ale także we Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Rybniku, Katowicach i Chorzowie. W castingu wyłonionych zostanie osiem osób: czterech mężczyzn i cztery kobiety. Wszystkie informacje o programie i castingu do „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” można znaleźć na stronie www.mtv.pl/warsawshore.

Produkcja reality show rozpocznie się jesienią. Dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Producentem wykonawczym programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” jest Golden Media Polska.

Poprzedni artykułNastępny artykuł