Bitwa o dom 2, Kuchenne rewolucje, Mam Talent! 6, MasterChef 2, Perfekcyjna pani domu, Ugotowani

Jesień 2013 w TVN: powrót sprawdzonych formatów

Jury szóstej edycji Mam Talent | fot. TVN

Stacja TVN ogłosiła dziś swoją jesienną ramówkę. Wśród pozycji programowych, które od września zagoszczą na antenie kanału, znalazły się takie programy jak „Mam Talent 6”, „MasterChef 2”, „Kuchenne rewolucje 8”, „Perfekcyjna pani domu 4”, „Bitwa o dom 2” i „Ugotowani 5”.

Jury szóstej edycji Mam Talent | fot. TVN
Jury szóstej edycji Mam Talent | fot. TVN

1 września na antenie TVN zadebiutuje „MasterChef 2” (emisja w niedziele o godzinie 20:00). Jurorami programu niezmiennie będą Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. W jesiennej edycji możemy liczyć na wiele niespodzianek. Podczas castingów kucharze amatorzy niejednokrotnie zadziwiali jury. Uczestnicy stawią czoło wielu wyzwaniom – będą popisywać się swoimi kulinarnymi umiejętnościami w egzotycznym Maroku, tam zetkną się z niezwykłymi lokalnymi specjałami, spotkają marokańskich kucharzy i poznają smaki Afryki. W jednym z odcinków wystąpi gościnnie charyzmatyczny Marco Pierre White – jeden z najsłynniejszych i najbardziej cenionych szefów kuchni świata. Jego uczniem był m.in. lubiany przez Polaków Gordon Ramsay.

2 września będzie miała miejsce premiera „Perfekcyjnej pani domu 4” (emisja w poniedziałki o godzinie 22:30). W nowym sezonie Małgorzata Rozenek będzie miała dużo pracy. Nadal jest wiele osób, które mają bałagan nie tylko w swoich domach, ale także w życiu i potrzebują jej wsparcia. „Królowa czystości” odwiedzi niezwykłe mieszkania kobiet z pasją, które uwielbiają „artystyczny nieład”. Weźmie udział w międzypokoleniowych starciach i pomoże rozstrzygnąć niejeden spór. Maminsynkowie, córeczki uczepione kurczowo swoich rodziców to już dla Małgorzaty Rozenek chleb powszedni. W tej edycji także ich nie zabraknie.

4 września rozpocznie się emisja „Bitwy o dom 2” (emisja o nowej porze – w środy o godz. 21:30). Program stanowi okazję, by spełnić marzenia o przytulnym gniazdku. Z całej Polski spływają zgłoszenia ludzi, którzy tak jak Piotr Gogolewski – zwycięzca pierwszej edycji – chcą stoczyć bitwę o swoją przyszłość. Single, dziadkowie, bezdzietne małżeństwa, rodziny wielopokoleniowe, narzeczeni, rozwódki i rozwodnicy – wszyscy są gotowi, aby stanąć do bitwy i wywrócić swoje życie do góry nogami. Wybrani uczestnicy dostaną pod swoją opiekę mieszkania w stanie surowym, z których będą musieli wyczarować prawdziwe cacka. Muszą wygrać z czasem i zmieścić się w określonym budżecie. Wszystko to pod okiem widzów i surowego jury, w skład którego po raz kolejny wejdą Natalia Nguyen, Małgorzata Rozenek i Tomasz Pągowski.

5 września zadebiutują „Kuchenne rewolucje 8” (emisja w czwartki o godzinie 21:30). Sopot, Łódź, Słupsk, Kościerzyna, Nowy Targ to zaledwie kilka z miast, w których w nowym sezonie zagości specjalistka od „kuchennej rewolucji”. Magda Gessler stawi czoła najróżniejszym problemom restauratorów i nawykom kucharzy.

Z kolei 7 września wystartuje „Mam Talent! 6” (emisja w soboty o godz. 20:00). W jury zasiądą tym razem Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurolla. Program nadal będą prowadzić Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Na osoby lubiące dreszczyk emocji czekają wręcz drastyczne sceny, a wśród nich objadanie się żyletkami czy mrożący krew w żyłach występ z użyciem pejczy. Również artyści – malarze i rzeźbiarze – postanowili swoje umiejętności odkryć przed szeroką widownią. Na scenie pojawi się mistrz jojo, a nawet… naga kobieta.

8 września rozpocznie się emisja „Ugotowanych 5” (emisja w niedziele o godz. 18:00). W każdym odcinku czwórka bohaterów przygotuje dla siebie kolacje, zasiądzie do jednego stołu i stoczy walkę o 5 tysięcy złotych. Apetyt na wygraną ma każdy, ale mistrz kuchni może być tylko jeden. W nowej edycji do walki o apetyczną sumę staną mieszkańcy 11 miast, w tym m.in. Lublina, Krakowa, Kielc, Bydgoszczy, Warszawy i Trójmiasta. W programie wezmą również udział cztery gwiazdy.

Poprzedni artykułNastępny artykuł