Seriale

„WAWA non stop” – paradokumentalny serial na bazie reality show w TVN

Bohaterowie serialu WAWA non stop | fot. TVN

Jesienią tego roku stacja TVN wyemituje nowy paradokumentalny serial z reality show w tle. W serialu zatytułowanym „WAWA non stop” zobaczymy aktorów-amatorów wcielających się w rolę uczestników programu rozrywkowego, w którym 9 nieznanych sobie osób żyje pod jednym dachem.

Bohaterowie serialu WAWA non stop | fot. TVN
Bohaterowie serialu WAWA non stop | fot. TVN

Scenariusz serialu przedstawia się następująco: w domu po brzegi wypełnionym kamerami zamieszkuje 9 nieznanych sobie osób z całej Polski, którzy po przyjeździe do Warszawy muszą zmierzyć się z własnymi słabościami, pragnieniami, marzeniami oraz charakterami.

Maciej – bloger, pasjonat motocykli i muzyki rockowej prowadzi komis z rowerami. Pewnego dnia nieoczekiwanie dziedziczy duży, stary dom w centrum Warszawy. Pieniądze, które zostawiła mu w spadku babcia oraz kredyt wystarczają na remont domu, jednak już nie na opłaty. Maciek dochodzi do wniosku, że sam nie da rady utrzymać mieszkania. Wpada na pomysł, by wynająć osiem wyremontowanych pokoi. Część swoich lokatorów znajduje w Internecie, gdzie umieścił ogłoszenie. Część trafi do domu przez dziwne zbiegi okoliczności. Najpierw z Maćkiem zamieszkają Dobrusia i Janek. Z upływem tygodni dołączą do nich kolejni domownicy tworząc różnokolorową grupę osób z całej Polski. Dla większości z nich będzie to pierwsze spotkanie ze stolicą.

Początki wspólnego mieszkania dla nikogo z grupy nie będą łatwe. Kobiety okupujące łazienkę, jedzenie znikające z lodówki, niezapowiedziane imprezy do białego rana, zepsuta pralka czy szukanie odpowiedzi na odwieczne pytanie – kto dziś sprząta?

Widzowie będą mogli śledzić bohaterów serialu w domu, ale też poza nim – podczas pracy, w czasie wolnym, z przyjaciółmi lub wrogami.

Serial „WAWA non stop” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, począwszy od 2 września.

W rolę postaci wcielą się Maciej Tylenda (Maciej), Dobrosława Stoma (Dobrusia), Jacek Mędrala (Janek), Jowita Zienkiewicz (Oliwia), Łukasz Jaronik (Łukasz), Marta Chwaszczyńska (Marta), Magdalena Budrewicz (Lena), Joanna Drozdowska (Joanna) oraz Maciej Czachowski (Piotr).

Poprzedni artykułNastępny artykuł