The Voice of Poland 3

Edyta Górniak i Maria Sadowska w jury „The Voice of Poland 3”

Edyta Górniak i Maria Sadowska | fot. AKPA

Edyta Górniak i Maria Sadowska zostały nowymi jurorkami muzycznego show TVP2 „The Voice of Poland 3”.

Edyta Górniak i Maria Sadowska | fot. AKPA
Edyta Górniak i Maria Sadowska | fot. AKPA

Po tym jak z udziału w trzeciej edycji „The Voice of Poland” zrezygnowały Justyna Steczkowska i Patrycja Markowska, rozkręciła się medialna karuzela nazwisk. W tabloidach pojawiły się kandydatury m.in. Edyty Górniak, „Dody”, Ewy Farnej i Marii Peszek. Okazało się, że dwie ostatnie wokalistki otrzymały propozycje, ale z nich zrezygnowały.

Ostatecznie w jury „The Voice of Poland 3” zasiądą Edyta Górniak i Maria Sadowska, które dołączą do Marka Piekarczyka oraz Barona i Tomsona z grupy Afromental.

Wybór Edyty Górniak nie jest dużym zaskoczeniem. Piosenkarka była dotychczas jurorką w programie „Jak Oni Śpiewają” (wszystkie sześć edycji).

Maria Sadowska to wokalistka, kompozytorka, scenarzystka i reżyserka. Jest córką kompozytora jazzowego Krzysztofa Sadowskiego i wokalistki Liliany Urbańskiej.

Jak donosi „Fakt”, piosenkarka Edyta Górniak będzie w „The Voice of Poland” zarabiała zdecydowanie więcej niż pozostali oceniający uczestników show. Według tabloidu 40-letnia gwiazda zainkasuje za jeden odcinek 16 tysięcy złotych. Pozostali jurorzy nie mogą liczyć na tak wygórowane stawki.

Według „Faktu” znani z poprzedniej edycji telewizyjnego konkursu Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z Afromental otrzymają 5 tysięcy złotych za jeden odcinek. Najniższą gażę – 4 tysiące złotych za jeden epizod – wywalczyła nowa jurorka w składzie, czyli wokalistka Maria Sadowska.

Trzecią edycję „The Voice” bez zmian prowadzić będą Marta „Marika” Kosakowska, Tomasz Kammel i Maciej Musiał.

Trzecia odsłona reality show pojawi się na antenie TVP2 we wrześniu.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł