Tylko Muzyka 02

Zwycięzca „Tylko Muzyka” porzuca karierę, by zostać księdzem

Maciej Czaczyk | fot. Polsat

Maciej Czaczyk, dzięki swoim nieprzeciętnym umiejętnościom gry na gitarze, został zwycięzcą drugiej edycji show „Tylko Muzyka”. Swoją muzyczną karierę postanowił jednak przerwać z powodu powołania. Nastolatek zamierza zostać księdzem.

Maciej Czaczyk | fot. Polsat
Maciej Czaczyk | fot. Polsat

Maciej Czaczyk swoimi znakomitymi występami zachwycał uczestników i jurorów w drugiej edycji „Must be the Music”. Po wygranej w programie, w grudniu 2012 roku na rynku ukazała się jego debiutancka płyta zatytułowana „Maciej Czaczyk”. Przed młod.

– Moi kochani. Dziś oficjalnie zostałem przyjęty do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Tym samym chciałbym oświadczyć oficjalnie, że zamykam się dla świata i będę kształcił się na przyszłego kapłana katolickiego. Proszę Was teraz o wsparcie modlitewne. Ja też polecam wszystkich moich fanów w mojej osobistej modlitwie. Niech żyje Chrystus Król! – napisał Czaczyk.

W środę Maciej był gościem programu „Wydarzenia Opinie Komentarze” w stacji Polsat News. – Obecny świat jest demoniczny, jest duża szansa zaprowadzić jak największą rzeszę ludzi do nieba. Szatan boi się księży, a nie celebrytów – powiedział zwycięzca „Tylko Muzyka”. – Zmienię pole rażenia mojej gitary, (…) rezygnuję z życia publicznego dla pokory i oddania się Bogu – dodał.

Maciej Czaczyk ma 19 lat. W tym roku skończył liceum i zdał maturę.

[Dziennik]

Poprzedni artykułNastępny artykuł