Projektanci na start

Stacja FOX Life wyemituje program „Projektanci na start”

Logo stacji FOX Life

Ruszają castingi do pierwszego polskiego programu o projektantach mody pt. „Projektanci mody”. Widowisko jesienią zagości na antenie FOX Life.

Logo stacji FOX Life
Logo stacji FOX Life

Jak twierdzą twórcy show, występ w programie otworzy najzdolniejszym polskim twórcom drzwi do kariery w świecie mody. Ich talent ocenią i wesprą znani kreatorzy i eksperci, którzy nauczą kandydatów organizować autorskie pokazy mody i sesje zdjęciowe. Na zwycięzcę czeka bilet do wielkiego świata mody – w tym możliwość prezentacji swoich kreacji na pokazie mody Designer Avenue podczas Fashion Week Poland w Łodzi.

Projektanci zainteresowani udziałem w programie powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.projektancinastart.pl. Najciekawszych uczestników twórcy zaproszą na casting, który odbędzie się na początku sierpnia. Do udziału w reality show zostanie zaproszonych 12 osób.

– Szukamy twórców mody z charakterystycznym stylem i niepowtarzalną osobowością. Gotowych zaprezentować swoje kreacje szerokiej publiczności. Jeśli macie takie marzenia lub znacie kogoś takiego, serdecznie zapraszamy – mówi Martyna Korzelik, producent kreatywny ATM Grupy SA.

„Projektanci na start” emitowani będą jesienią na antenie FOX Life.

Poprzedni artykułNastępny artykuł