Got Talent

Szok w amerykańskim „Mam Talent”: blackmetalowy growling w wykonaniu 6-latki

Aaralyn O'Neil zaskoczyła publiczność amerykańskiego Mam Talent | fot. NBC

Takiego występu nikt się nie spodziewał. Na scenie amerykańskiego zaprezentowała się 6-latka, która w towarzystwie swojego brata zaprezentowała… blackmetalowy growling! która, któZobacz jedno z największych zaskoczeń w historii amerykańskiej edycji programu „Mam Talent”.

Aaralyn O'Neil zaskoczyła publiczność amerykańskiego Mam Talent | fot. NBC
Aaralyn O’Neil zaskoczyła publiczność amerykańskiego Mam Talent | fot. NBC

6-letnia Aaralyn przyszła na casting do 8 edycji „America’s Got Talent” wraz ze swoim starszym, 9-letnim bratem Izzym. Razem wykonali autorski utwór „Zombie Skin”. Izzy zasiadł przy perkusji, natomiast Aaralyn zajęła się wokalem.

Jurorzy nie ukrywali zdumienia, gdy 6-latka zaczęła krzyczeć do mikrofonu. Blackmetalowy growling dziewczynki wywołał entuzjazm wśród publiczności i zamieszanie w jury. Dwoje jurorów wcisnęło bowiem przyciski na „nie”, co z kolei zdenerwowało pozostałą dwójkę.

Howard Stern wyjaśnił jednak, że wcisnął swój przycisk w obawie o głos dziewczynki; później troskliwie dopytywał, czy growling nie niszczy jej strun głosowych.

– Jestem skonfundowana. Jesteś słodka i śliczna, ale kiedy otworzyłaś usta… nie mogłam w to uwierzyć. Co się dzieje? – kręciła głową Heidi Klum. – Przerażająca Spicetka jest oficjalnie przerażona – śmiała się Mel B, która jako jedyna była na „nie”.

Z kolei Howie Mandel dopytywał, czy duet ma na koncie więcej piosenek. Gdy okazało się, że Aaralyn i Izzy mają w zanadrzu jeszcze kilka utworów, Mandel, Klum i Stern przepuścili rodzeństwo do kolejnej rundy.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł