Big Brother

Niemiecki „Big Brother” z celebrytami już jesienią

Prowadzący program Promi Big Brother | fot. SAT.1

Po dwóch latach przerwy niemiecki „Big Brother” wraca na ekrany telewizorów – tym razem z udziałem gwiazd. Wiemy już, kiedy można spodziewać się nowej edycji widowiska.

Prowadzący program Promi Big Brother | fot. SAT.1
Prowadzący program Promi Big Brother | fot. SAT.1

Już we wrześniu stacja SAT.1 wyemituje nową edycję niemieckiego „Big Brohera”. Wygląda na to, że twórcy show zdecydowali zaprowadzić „Wielkiego Brata” w nową erę – zmieni się zatem nie tylko stacja, w której emitowany będzie show, ale również logotyp formatu, który jest bardziej nowoczesny i nawiązuje do edycji realizowanych w Wielkiej Brytanii.

Co najważniejsze – „Big Brother” powróci na niemiecki rynek w postaci „Big Brother Celebrity”. W programie weźmie udział grupa celebrytów, która spędzi kilkanaście dni w Domu wypełnionym kamerami i mikrofonami. Show nosić będzie tytuł „Promi Big Brother” i poprowadzą go Cindy Marzahn oraz Oliver Pocher.

Przypomnijmy, że do tej pory niemieccy widzowie mieli okazję oglądać 11 edycji „Big Brothera”, które były emitowane w latach 2000-2001 i 2003-2011 w stacji RTL2. Jeżeli edycja „Big Brothera” z udziałem celebrytów okaże się sukcesem, SAT.1 zapewnia, że z pewnością złoży zamówienie na produkcję 12 sezonu reality show.

Poprzedni artykułNastępny artykuł