The Amazing Race 22

Finał „The Amazing Race 22”: kto zwyciężył?

Phil Keoghan, prowadzący The Amazing Race | fot. CBS

Wczoraj wieczorem w USA dobiegła końca 22 edycja „The Amazing Race”. W półtoragodzinnym finale o zwycięstwo i milion dolarów walczyły trzy drużyny. Kto wygrał?

Bates Battaglia i Anthony Battaglia, zwycięzcy The Amazing Race 22 | fot. CBS
Bates Battaglia i Anthony Battaglia, zwycięzcy The Amazing Race 22 | fot. CBS

W kolejnym wyścigu dookoła świata, którego realizacja trwała od 13 listopada do 7 grudnia 2012 roku, wzięło udział 11 dwuosobowych drużyn.

W finałowym odcinku widzowie zobaczyli zmagania trzech drużyn w walce o zwycięstwo. Ostatni etap rozegrał się w Waszyngtonie, a o milion dolarów rywalizowali profesjonalni hokeiści Bates Battaglia i Anthony Battaglia, przyjaciółki Mona Egender i Beth Bandimere oraz nowożeńcy Max Bichler i Katie Bichler.

Po odwiedzeniu 5 kontynentów, 10 państw i pokonaniu trasy 30 tys. mil, zwycięzcami „The Amazing Race 22” i zdobywcami miliona dolarów zostali bracia-hokeiści: 36-letni Bates Battaglia i 33-leni Anthony Battaglia. Na drugim miejscu uplasowali się nowożeńcy Max Bichler i Katie Bichler, zaś na trzecim Mona Egender i Beth Bandimere.

Jesienią tego roku stacja CBS emitować będzie 23 edycję „The Amazing Race”. Produkcja show rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł