X Factor 3

„X Factor 3” – odcinek 8: The Voices wyeliminowani

Zespół The Voices w programie X Factor 3 | fot. TVN

Za nami pierwszy odcinek na żywo w trzeciej edycji polskiego „X Factor”. W pierwszej kolejności na odstrzał poszły zespoły wokalne.

Zespół The Voices w programie X Factor 3 | fot. TVN
Zespół The Voices w programie X Factor 3 | fot. TVN

Gośćmi specjalnymi wczorajszego odcinka byli francuz Matt Pokora (zaśpiewał w duecie z prowadzącą Patricią Kazadi) oraz laureat drugiej edycji – Dawid Podsiadło, który wykonał piosenkę z nadchodzącej solowej płyty „Comfort and Happiness”.

Następnie przyszła pora na oceny występów na żywo. W dogrywce zmierzyli się 16-osobowy zespół The Voices (najliczniejsi uczestnicy trzeciej edycji „X Factora”) oraz duet Aicha i Asteya. Kuba Wojewódzki oddał swój głos na duet, z kolei Czesław Mozil wybrał The Voices. To oznaczało, że ostateczną decyzję będzie musiała podjąć opiekująca się zespołami Tatiana Okupnik. Jurorka zdecydowała się zostawić w programie Aichę i Asteyę.

– I tym sposobem odpadła połowa uczestników – komentowali na fanpejdżu „X Factora” widzowie programu.

Za tydzień w odcinku na żywo zobaczymy komplet podopiecznych Kuby (Maja Hyży, Klaudia Gawor, Filip Metlera) i Czesława Mozila (Grzegorz Hyży, Wojciech Ezzat, Olga Barej) oraz grupę Girls On Fire i ocalony wczoraj duet Aicha i Asteya (team Tatiany Okupnik).

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł