X Factor 3

„X Factor 3” – odcinek 7: znamy 9 finalistów!

Jurorzy programu X Factor | fot. TVN

Znamy wszystkich finalistów trzeciej polskiej edycji „X Factor”. W tzw. domach jurorów nastąpiła ostatnia eliminacja przed odcinkami na żywo. Z każdej z trzech grup – młodzi, starsi (25 lat i więcej) i zespoły – awansowało po trzech uczestników i to oni będą walczyć o głosy telewidzów.

Jurorzy programu X Factor | fot. TVN
Jurorzy programu X Factor | fot. TVN

W wyborze trzech zespołów wokalnych Tatianie Okupnik pomagał producent i kompozytor Radzimir Dębski. Do domu – ale już nie jurorskiego, tylko własnego – odesłane zostały Daddy’s Prides oraz bliźniaczki Kasia i Ewa. W odcinkach na żywo ostatecznie zaśpiewają The Voices, Girls on Fire oraz Aisha i Asteya.

Na początku warsztatów u Czesława Mozila, uczestnikom powyżej 25. roku życia przedstawiony został kolejny gość specjalny – CeZik, autor wielu internetowych virali. Co ciekawe, uczestnicy, znając słabość Czesława do CeZika, ani trochę nie byli zaskoczeni takim wyborem. Po intensywnych naradach z młodszym kolegą, Mozil zdecydował, że „starszych” wokalistów reprezentować będą Olga Barej, Grzegorz Hyży i Wojciech Ezzat. Z programem pożegnali się więc Zofia Szulakowska i Piotr Waśkowski, który był ewidentnie rozczarowany werdyktem Mozila.

– Cześć, nazywam się Kasia Nosowska – w ten sposób uczestnikom z grupy Kuby Wojewódzkiego przedstawiła się piosenkarka, która do tej pory stroniła od programów typu „X Factor”. Widać jednak było, że Nosowska świetnie się bawiła na planie show i szybko znalazła nić porozumienia z uczestnikami. W porozumieniu z Laureatką Wielu Fryderyków, Kuba Wojewódzki – w trzeciej edycji zajmujący się najmłodszymi wokalistami od 16 do 24 roku życia – ostatecznie postawił na Filipa Mettlera, Maję Hyży i Klaudię Gawor, eliminując tym samym Martę Ławską i Dianę John.

W finale zobaczymy:
– młodych wokalistów: Filip Mettler, Klaudia Gawor, Maja Hyży
– starszych wokalistów: Olga Barej, Wojciech Ezzat, Grzegorz Hyży
– zespoły: The Voices, Aisha & Asteya, Girls on Fire

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł