X Factor 3

„X Factor 3” – odcinek 2: druga relacja z castingu

Jurorzy programu X Factor | fot. TVN

Drugi odcinek trzeciej edycji programu „X Factor” upłynął pod znakiem emocjonalnych reakcji Czesława Mozila. Kto tak poruszył jurora?

Jurorzy programu X Factor | fot. TVN
Jurorzy programu X Factor | fot. TVN

18-letnia Agnieszka Czachor, akompaniując sobie na gitarze, wykonała utwór „Shelter” zespołu The XX. Młoda wokalistka zaprezentowała śmiałą, oryginalną interpretację tej kompozycji. Jurorzy byli pod dużym wrażeniem. Czesław Mozil musiał ocierać łzy wzruszenia, a Tatiana Okupnik nagrodziła Agnieszkę oklaskami na stojąco. – Masz dowód osobisty? Nosisz go czasami przy sobie? Od dzisiaj możesz go nie nosić, bo wszyscy cię będą znali – taką opinię po jej występie wygłosił Kuba Wojewódzki.

W pamięć zapadła również 17-letnia Kaja Czulewicz – nie tylko ze względu na urodę i różową czapeczkę. Kaja postawiła na singel „Stay” Rihanny i okazało się to strzałem w dziesiątkę. – To były najważniejsze trzy minuty twojego życia, bardzo dobrze wykorzystane. Właśnie wywracasz swoje życie do góry nogami – nie miał wątpliwości Kuba Wojewódzki.

Furorę zrobił też 19-letni Filip Mettler, faworyt Kuby Wojewódzkiego. Filip bardzo wczuł się w przebój „Hometown Glory” Adele, przez co jego występ okazał się wyjątkowo emocjonalny. – Muzyka to jest wszystko to, co zaprezentowałeś tutaj. Ludzie będą o tobie myśleć całą noc! I nie będą wiedzieć dlaczego! – mówił Czesław w trakcie swojej długiej tyrady na temat istoty muzyki.

Największym zaskoczeniem odcinka była pochodząca ze Lwowa Larysa Tsoy, która z całkiem niezłym skutkiem zmierzyła się z przebojem „The Best” Tiny Turner. Larysa, będąc już na scenie, wyznała, że przeszła ciężki nowotwór, przez który straciła m.in. część szczęki. Przyszła do programu po to, by udowodnić, że rak to nie wyrok. – Pani nie wie, jak wielu ludzi pani inspiruje! Niech ci ludzie wstaną z tej kanapy! – emocjonował się Czesław. – Jesteś żywą torpedą – oznajmił Kuba Wojewódzki.

A jak Wam podobał się wczorajszy odcinek „X Factor”?

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł