Mam Talent! 5

„Mam Talent! 5” – odcinek 13, finał: Delfina i Bartek zwycięzcami!

Delfina i Bartek w programie Mam Talent! | fot. mwmedia

300 tysięcy złotych i miejsce w annałach polskiej telewizji wywalczył duet Delfina i Bartek. Młodzi akrobaci, będący parą zarówno w życiu jak i na scenie, wygrali piątą edycję programu „Mam Talent!”.

Delfina i Bartek w programie Mam Talent! | fot. mwmedia
Delfina i Bartek w programie Mam Talent! | fot. mwmedia

Delfina i Bartek to 19-letni studenci z Rzeszowa. Od początku programu nie ukrywali, że łączy ich coś więcej, niż tylko piękne figury akrobatyczne. Co ciekawe, uczucie było pierwsze – są ze sobą od trzech lat, a trenować zaczęli półtora roku temu.

W sobotnim finale Delfina i Bartek bardzo zgrabnie wpletli do swojego występu elementy baletu. Co więcej, zaprezentowali inne, jeszcze trudniejsze figury niż w trakcie poprzednich występów. – Dodajecie naszemu programowi niesamowitej klasy. Każda wasza odsłona jest coraz lepsza – komentowała Agnieszka Chylińska. – Dziękuję wam za to, że chcieliście tu przyjść i dzięki temu mogliśmy przeżyć piękne chwile – wtórowała Małgorzata Foremniak. Również Robert Kozyra był zdecydowanie na tak. – To było rewelacyjne. Piekielnie trudne, ale i anielsko piękne. Patrzyłem na was jak zaczarowany – orzekł juror.

Pod równie wielkim wrażeniem występu Delfiny i Bartka byli telewidzowie: duet został zwycięzcą piątej edycji „Mam Talent!” i wygrał nagrodę w wysokości 300 tys. złotych. Drugie miejsce zajęli tancerze Pitzo & Polssky, zaś trzecie – akrobatka Ania Filipowska.

Gościem specjalnym dzisiejszego finału była wokalistka Ewelina Lisowska, która w poprzedniej edycji programu zebrała same pozytywne głosy od jurorów, ale nie dostała się do półfinału. Lepiej jej poszło w reality show „X Factor”, w którym zajęła ostatecznie 4. miejsce. W sobotni wieczór Ewelina zaśpiewała swój wielki hit „Nieodporny rozum”, który już od wielu tygodni nie schodzi radiowych playlist.

Wiadomo już, że jesienią stacja TVN wyemituje szóstą edycję „Mam Talent!”.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł