Mam Talent! 5

„Mam Talent! 5” – odcinek 10: Duet Elita oraz Delfina i Bartek w finale

Jury programu Mam Talent! | fot. TVN

Kolejny program na żywo w ramach piątej edycji „Mam Talent!” już za nami. Do finału show tym razem awansowały dwa duety.

Jury programu Mam Talent! | fot. TVN
Jury programu Mam Talent! | fot. TVN

Duet Elita, czyli Anastazja i Kacper, którzy nie mają nawet 10 lat, zdobyli najwięcej głosów telewidzów, a jurorzy wróżą im nawet zwycięstwo w całym programie. Tańczące dzieci z Krakowa usłyszały lawinę pochwał od Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Roberta Kozyry. – To był bajkowy występ – emocjonowała się Chylińska. – Absolutnie urodziliście się po to, żeby tańczyć – wtórował Kozyra.

Decyzją jurorów w finale znaleźli się także akrobaci Delfina i Bartek, którzy w życiu prywatnym są parą, i to parą – jak pokazał krótki reportaż o nich – zakochaną w sobie po uszy. – To była ogromna przyjemność patrzeć na was. Imponujecie mi pod każdym względem. Piękny występ. Jestem po prostu zachwycona – komentowała była wokalistka O.N.A. – To było fenomenalne, spektakularne i perfekcyjne. Podoba mi się u was połączenie przeciwieństw: siły i delikatności – stwierdził Robert Kozyra.

Delifina i Bartek awansowali do finału kosztem tańczącego na rurze Patryka Rybarskiego, który również znalazł się w czołowej trójce.

A jak Wam podobał się sobotni odcinek „Mam Talent”?

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł