Bitwa na głosy 3

„Bitwa na głosy 3” – odcinek 9: zespół Libera wyeliminowany. Drużyna Ewy Farnej w finale

Liber i Ewa Farna | fot. mwmedia

Kolejny półfinałowy odcinek „Bitwy na głosy 3” za nami. Zwycięsko z wokalnej potyczki wyszedł zespół Ewy Farnej, który w finale zmierzy się z drużyną Andrzeja Piasecznego. Z „Bitwą na głosy” pożegnał się Liber i jego grupa.

Liber i Ewa Farna | fot. mwmedia
Liber i Ewa Farna | fot. mwmedia

Część konkursową rozpoczął zespół Libera, który wykonał „I Kissed A Girl” z repertuaru Katy Perry. – W końcu się rozkręcacie. Jest szaleństwo, ale kontrolowane. Zaczyna to zasługiwać na finał – pochwaliła Katarzyna Zielińska. – Rytmicznie super, aktorsko również – dzicz totalna na scenie. Ale ta piosenka nie pozwoliła solistkom na pokazanie walorów głosów – oceniła Alicja Węgorzewska.

Balladę „Nad przepaścią” zespołu Bracia wykonała drużyna Ewy Farnej. Alicja Węgorzewska pochwaliła solistów Inez Bodio i Damiana Kuleja. – W pewnym momencie zaczęło się jednak skandowanie – krytykowała na koniec jurorka. – Jesteście jak jedno duże bijące serce. Jeden organizm śpiewający, by dawać radość – to już słowa Katarzyny Zielińskiej. – Ciepło, czysto i wyraźnie. Były też emocje – stwierdził Titus.

Mający już zagwarantowane miejsce w finale wokaliści Andrzeja Piasecznego zaśpiewali rozsławiony przez Cher utwór „The Shoop Shoop Shoop Song (It’s In His Kiss)”. – To było zdecydowanie śliczne wykonanie – powiedział Titus. – Myślałam, że dzisiaj będzie gorzej, bo nie walczycie o SMS-y… Ale znowu było fajnie – stwierdziła Katarzyna Zielińska. – Było OK, ale tyłka nie urywa. Było to zbyt bliskie oryginału – chłodno ocenił Wojciech Jagielski.

Klasyk „Bo z dziewczynami” Jerzego Połomskiego zaśpiewali wokaliści Libera. – O ile „Piaskowi” i jego drużynie wszystko przychodzi łatwo, to Liber się z tą materią potyka… Doceniam to, co zrobiliście. Myślałem, że będzie kabaret, a było ciekawie – pochwalił Wojciech Jagielski. – Potraktuję to jako formę żartu muzycznego i kabaretu. Część publiki wstała, a reszta patrzyła z niedowierzaniem – powiedziała Alicja Węgorzewska.

Ewa Farna wybrała dla swojego zespołu piosenkę „You Shook Me All Night Long” AC/DC. – To jest absolutny klasyk i gdybyście go położyli, to bym leciał z kłami do szyi Ewy. Gratuluję, był rock! – powiedział Titus. – Wy walczycie o każdą minutę na scenie – chwaliła Katarzyna Zielińska.

„Nie jesteś sama” Seweryna Krajewskiego to utwór, który pozakonkursowo wykonał zespół Andrzeja Piasecznego. – Dziękuję za ten utwór. Jesteście jak puzzle. Wszystko pasuje, jakbyście urodzili się razem – zachwycała się Katarzyna Zielińska.

Ostatecznie w finale „Bitwy na głosy” zespół Andrzeja Piasecznego zmierzy się z drużyną Ewy Farnej. Z rywalizacji odpadła grupa Libera.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł