Talent shows

Wystartowała emisja programu „Disco Star”

Jury programu Disco Star | fot. Polo TV

Polo TV rozpoczęła emisję nowego programu, w którym zobaczyć możemy poszukiwania nowej gwiazdy disco polo i dance.

Jury programu Disco Star | fot. Polo TV
Jury programu Disco Star | fot. Polo TV

W sobotę ruszyła emisja nowego talent-search show „Disco Star”. Jest to telewizyjny konkurs talentów, w którym uczestniczą będą młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę disco polo i dance. Telewidzowie będą świadkami nie tylko poszukiwania nowych talentów muzycznych, ale również początkowej fazy rozwoju młodych wokalistów disco polo.

W kolejnych epizodach widzowie będą świadkami wyłaniania 36 najlepszych wokalistów. W kolejnych etapach zostaną wyłonieni najlepsi z najlepszych, którzy wystąpią w wielkim finale, zaplanowanym na grudzień.

„Disco Star” to nie tylko uczestnicy, ale także gwiazdorskie jury. Stacja Polo TV postawiła na osobowości nie tylko ze świata muzyki disco polo i dance. Obok Shazzy, Pawła „Mastersa” Jasionowskiego, w jury zasiadł również znany komik Grzegorz Halama. To oni będą oceniać, komentować, pocieszać uczestników programu. Na ich barkach spoczywa wyłonienie tych najlepszych, pierwszych w Polsce pretendentów do miana Disco Star. Program prowadzi Marcin Miller, lider zespołu Boys.

Pierwszy castingowy odcinek „Disco Star” został wyemitowany na antenie Polo TV w sobotę, 6 października o godzinie 18.00. Powtórki widowiska śledzić można w niedziele o godzinie 19:00 oraz we wtorki o godz. 21:00.

Kanał Polo TV dostępny jest w ofercie naziemnej platformie cyfrowej DVB-T (pierwszy multipleks) oraz na platformach cyfrowych: Cyfra+ (kanał 161), Telewizja „n” (kanał 227) oraz sieciach kablowych m.in. UPC Polska (788), Vectra (615), Multimedia (565), Toya (kanał 14) oraz bezpośrednio z satelity.

Poprzedni artykułNastępny artykuł