Tylko Taniec 2

Druga edycja „Tylko Taniec” z dziesięcioma odcinkami

Logo programu Tylko Taniec

Druga edycja show Polsatu „Tylko Taniec” będzie liczyć 10 odcinków, tak samo jak pierwsza seria formatu. Wcześniej stacja myślała o skróceniu sezonu do 8 epizodów.

Logo programu Tylko Taniec
Logo programu Tylko Taniec

Telewizja Polsat początkowo zastanawiała się nad skróceniem obecnej edycji „Tylko Tańca” do ośmiu odcinków, z czego trzy stanowiłyby wydania nadawane na żywo (dwa półfinały i finał). Jednak ze względu na dużą liczbę ciekawych materiałów z castingów oraz rosnącą widownię, zdecydowano, że druga odsłona programu będzie emitowana przez dziesięć tygodni, tak jak pierwsza edycja.

„Tylko Taniec 2” będzie mieć sześć odcinków castingowych, trzy półfinały na żywo oraz finał. W każdym z odcinków półfinałowych zobaczymy po ośmiu uczestników, z których widzowie wybiorą dwóch finalistów. W finale (emisja planowana na 9 listopada) wystąpi jednak ośmiu wykonawców. Poza zwycięzcami półfinałowych odcinków w finale znajdą się też dwaj uczestnicy, którzy głosami internautów i słuchaczy RMF FM otrzymają dzikie karty.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średnia oglądalność „Tylko Tańca 2” wynosi 2,54 mln widzów, a udział stacji wynosi 17,61 proc. w grupie 4+ i 19,35 proc. w grupie 16-49.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł