Kuchenne rewolucje, Perfekcyjna pani domu

„Perfekcyjna Pani Domu” najbardziej ogłupiającym programem

Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu | fot. Cezary Piwowarski, TVN

Emitowana w stacji TVN „Perfekcyjna Pani Domu”, prowadzona przez Małgorzatę Rozenek, została w rankingu tygodnika „Wprost” uznana za najbardziej ogłupiający program. Które programy znalazły się na kolejnych pozycjach?

Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu | fot. Cezary Piwowarski, TVN
Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu | fot. Cezary Piwowarski, TVN

– Niekwestionowana królowa naszego rankingu. W wielu kręgach postać już kultowa – pisze o Małgorzacie Rozenek „Wprost”.

Na podium znajdują się też inne twarze TVN. Drugi jest Kuba Wojewódzki. – Choć inteligentny i błyskotliwy, robi wszystko, by jego program uwłaczał inteligencji większości rozumnych widzów. Świetnie wpisuje się w rolę wsiowego głupka. Niestety – czytamy w tygodniu.

Trzecie miejsce przypadło Magdzie Gessler. – Pluje kluskami, przeklina, ubliża restauratorom, dokonuje szybkiej psychologicznej analizy właścicieli knajp. A wszystko podobno po to, by naród wreszcie nauczył się gotować – opisuje „Wprost”.

Do pierwszej piątki trafili też: telewizje śniadaniowe („Zbiorowo. Za płynne prześlizgiwanie się od tragedii do idiotyzmów”) oraz były naczelny „Wprost”, a obecnie ”Newsweeka” Tomasz Lis („Za przejście od dziennikarstwa poszerzającego horyzonty do zwykłego show”). Dalej znajdują się talent-search shows i Maciej Kurzajewski.

Najbardziej ogłupiające programy wskazali m.in. Karolina Korwin Piotrowska, ks. Arkadiusz Nowak, Maria Czuwaszek, Michał Ogórek, Krzysztof Skiba i Jacek Żakowski.

[Press]

Poprzedni artykułNastępny artykuł