Amazonki, Gladiatorzy, Łysi i Blondynki

„Amazonki” wrócą na antenę ATM Rozrywka?

Logo reality show Amazonki

To już 4,5 miesiąca, odkąd stacja ATM Rozrywka zawiesiła powtórkową emisję reality show „Amazonki”. Czy program powróci na antenę stacji?

Logo reality show Amazonki
Logo reality show Amazonki

W poniedziałek, 2 kwietnia ATM Rozrywka wystartowała z powtórkową emisją reality show „Amazonki”, który w roku 2001 było można oglądać na antenie Polsatu i TV4.

W programie dwunastu mężczyzn rywalizuje o względy sześciu kobiet, które zamieszkują Domek Amazonek. Kobiety dobierają sobie partnerów, których mogą co tydzień zmieniać. Zwycięska para otrzymuje w nagrodę 100 tys. złotych.

Nieoczekiwanie, po 1,5 tygodnia od startu, reemisja formatu została zawieszona. Przedstawiciel kanału twierdził wówczas, że „Amazonki” zostały zdjęte z anteny na skutek problemów z dostosowaniem długości oryginalnych odcinków do planowanego pasma emisji.

Od tego czasu minęło już 4,5 miesiąca, a po „Amazonkach” wszelki ślad zaginął. Początkowo program miał powrócić jeszcze w maju, później – wraz ze startem oficjalnej ramówki kanału. Tę jednak ciągle przesuwano. W końcu, gdy stacja ATM Rozrywka oficjalnie rozpoczęła nadawanie, w ramówce zabrakło miejsca dla „Amazonek”.

Uspokajamy jednak – wznowienie reemisji widowiska wciąż jest w planach. – Planujemy emisję reality show realizowanych przez ATM Grupa. Pierwsze mogą być emitowane „Amazonki”. Później pozostałe programy, np. „Gladiatorzy”, „Dwa Światy” oraz „Łysi i blondynki” – taką wiadomość przekazał Reality-TV.pl przedstawiciel stacji.

– Na określenie dokładnej daty wznowienia emisji jest za wcześnie – dodaje.

Poprzedni artykułNastępny artykuł