Sekrety chirurgii

Operacje plastyczne w TV: zbliża się premiera reality show „Sekrety chirurgii”

Stacja TVN Style pokaże reality show Sekrety chirurgii | fot. TVN Style

TVN Style wyemituje nowy reality show pt. „Sekrety chirurgii”, poświęcony tematyce operacji plastycznych. Na antenie zobaczymy sekrety pracy chirurgów, intymne tajemnice pacjentów i kulisy walki o młody i piękny wygląd.

Stacja TVN Style pokaże reality show Sekrety chirurgii | fot. TVN Style
Stacja TVN Style pokaże reality show Sekrety chirurgii | fot. TVN Style

Reality show o operacjach plastycznych będzie emitowany już od września. Jedną ze znanych osobowości, która zgodziła się na zabieg przed kamerami nowego programu była Maria Czubaszek. – Zawsze miałam nienachalną urodę, ale teraz wyglądam jak purchawka – wyznała Czubaszek i położyła się pod skalpel, żeby zoperować i podnieść powieki.

– Jeśli nie zoperuję przerośniętych warg sromowych, obetnę je nożyczkami – mówi z kolei dwudziestoletnia Karolina, która po latach ukrywania defektu decyduje się na operację.

Z kolei chłopak z prowincji chce przejść cykl zabiegów, żeby upodobnić się do znanego aktora, a dla policjantki dotkniętej rzadką chorobą klinika jest ostatnią deską ratunku. Kobieta od lat zmaga się z nadmiernym owłosieniem. – Czuję się jak niedźwiedź, jak dziwadło – opowiada.

„Sekrety chirurgii” śledzą nie tylko losy pacjentów, ale także całego personelu szpitala. Program zadebiutuje na antenie TVN Style 7 września o godzinie 22:30.

Poprzedni artykułNastępny artykuł