Bitwa na głosy 3

Znamy pierwsze gwiazdy trzeciej edycji „Bitwy na głosy”

Członkowie zespołu Afromental | fot. TVP

Robert Gawliński, Liber, a także dwaj członkowie zespołu Afromental, czyli wokalista Tomasz Lach i gitarzysta Aleksander Milwiw-Baron, to pierwsze gwiazdy trzeciej edycji „Bitwy na głosy”.

Członkowie zespołu Afromental | fot. TVP
Członkowie zespołu Afromental | fot. TVP

– To tutaj narodził się zespół. Olsztyn to nasze miasto-matka. Pierwsze dźwięki grupy Afromental właśnie tu odbijały się od tafli Jeziora Kortowskiego – opowiadają muzycy grupy Afromental. Przesłuchanie do ich zespołu odbędzie się w poniedziałek, 16 lipca w olsztyńskim Amfiteatrze im. Czesława Niemena przy ul. Zamkowej 10.

Start castingu zaplanowano na godz. 10:00. Chętni muszą przygotować kilka piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Najlepsi wykonawcy przejdą do drugiego etapu, który zorganizowany zostanie następnego dnia.

W trzeciej edycji show wezmą również udział Robert Gawliński, lider zespołu Wilki, a także Liber. Gawliński będzie szukał uczestników z Warszawy i okolic, a Liber w swoich rodzinnych Obornikach pod Poznaniem.

W programie „Bitwa na głosy” rywalizuje ze sobą łącznie osiem szesnastoosobowych zespołów, prowadzonych przez gwiazdy muzyczne, które pełnią rolę trenerów. Ich występy komentuje trójka jurorów, ale to widzowie decydują, która drużyna odpada z programu i kto zostaje zwycięzcą.

Kolejne gwiazdy trzeciej edycji show mają zostać ujawnione w następnych tygodniach. Nieoficjalnie mówi się, że w programie wezmą również udział Andrzej Piaseczny (Kielce) i Beata Kozidrak (Lublin). TVP jest aktualnie w trakcie negocjacji kontraktu z Piotrem Rubikiem (Warszawa), Dominiką Gawędą (Bielsko-Biała), Reni Jusis (Mielno) oraz z Julą i Mariką (Łomża).

Na razie nie wiadomo, jakie zmiany w składzie jury zajdą względem poprzedniej odsłony widowiska, oraz czy jego prowadzącym pozostanie Hubert Urbański.

„Bitwa na głosy 3″pojawi się na antenie TVP2 we wrześniu i będzie nadawana w soboty o godz. 20:10.

Poprzedni artykułNastępny artykuł