Bar 3: Bez Granic, Bar 4: Złoto dla Zuchwałych, Big Brother 3: Bitwa

Maja Frykowska chce zostać mamą

Maja Frykowska | fot. Super Express

Maja Frykowska chce kategorycznie odciąć się od swojej beztroskiej przeszłości. Celebrytka marzy, by stworzyć rodzinę i mieć dzieci. Gwiazda „Big Brothera” wyznała, że obudził się w niej instynkt macierzyński. Czy to znaczy, że Maja wkrótce zostanie mamą?

Maja Frykowska | fot. Super Express
Maja Frykowska | fot. Super Express

Maja Frykowska, wcześniej Agnieszka Frykowska, przeszła sporą metamorfozę. Celebrytka zmieniła nie tylko swój styl na bardziej stonowany i elegancki, ale również przewartościowała swój dotychczasowy system wartości.

Frykowska w wywiadach z dawnych lat wielokrotnie podkreślała, że jest kobietą wyzwoloną i uwielbia przygodny seks. Tymczasem gwiazda udzieliła ostatnio wywiadu dla portalu Onet.pl, w którym wyznała, że marzy o założeniu rodziny.

– Wydawało mi się oczywiste, że w pewnym wieku mąż i dzieci to obowiązek każdej kobiety, chcącej stworzyć modelową rodzinę. Teraz już nie tylko chcę mieć dziecko, ale też czuję, że obudził się we mnie instynkt macierzyński – powiedziała Frykowska.

Maja pragnie teraz stabilizacji i domowego ciepła. – Bardzo chciałabym już mieć rodzinę, męża. Chciałabym przytulić się do kogoś, podzielić się swoimi sukcesami i opowiedzieć o swoich porażkach. Móc komuś ugotować obiad i obejrzeć film – zdradziła.

Frykowska odniosła się także do swojego nawrócenia, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w mediach. – Nawróciłam się. Ale nie lubię o tym rozmawiać w wywiadach i publicznych dyskusjach. Chociaż zapraszali mnie już do wszystkich programów śniadaniowych po kilka razy oferując bardzo korzystne warunki, odmawiałam. To moja osobista sfera, którą chcę zachować tylko dla siebie – powiedziała.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł