Big Brother

Zbliża się premiera amerykańskiego „Big Brothera”: powrócą gwiazdy poprzednich edycji

Amerykański Dom Big Brother | fot. CBS

W tym tygodniu w Stanach Zjednoczonych rozpocznie się emisja czternastej edycji amerykańskiego „Big Brothera”. Realizacja reality show już trwa, a my znamy kilka szczegółów dotyczących nowej edycji popularnego programu. Przygotujcie się na powrót jednych z najbardziej rozpoznawalnych uczestników widowiska!

Amerykański Dom Big Brother | fot. CBS
Amerykański Dom Big Brother | fot. CBS

W nowej edycji amerykańskiego „Big Brothera”, która zadebiutuje na antenie CBS już w najbliższy czwartek, a której realizacja rozpoczęła się 7 lipca, bierze udział 12 uczestników. Tym razem gracze zamieszkują Dom Wielkiego Brata udekorowany w stylu pop kulturowego décor.

Wśród zawodników znaleźli się m.in. barmanka, bezrobotny, pielęgniarka, a także Willie Hantz – młodszy brat Rusella Hantza, uczestnika reality show „Survivor”. Z nieoficjalnych informacji wynika, że gracze zostaną podzieleni na cztery grupy, a na czele każdej z nich stanie gwiazda jednego z poprzednich sezonów „Wielkiego Brata”. Nie będą to byle jacy uczestnicy, bowiem na liderów zespołów wybrano te osoby, które w „Big Brotherze” odniosły pasmo sukcesów.

Tożsamość All-Starsów zostanie ujawniona podczas premierowego epizodu. Z przekazu internetowego wiadomo już jednak, że wśród liderów znaleźli się Mike „Boogie” Malin („Big Brother 2”, zwycięzca „Big Brother 7: All Stars”), Janelle Pierzina („Big Brother 6”, „Big Brother 7: All Stars”), Dan Gheesling (zwycięzca „Big Brother 10”) oraz Britney Haynes („Big Brother 12”).

All-Starsi nie będą walczyć o główną nagrodę, wynoszącą 500 tysięcy dolarów, a o nagrodę dodatkową, której wysokość jeszcze nie została podana do wiadomości publicznej.

Co ciekawe, stacja CBS postanowiła pójść w ślady twórców konkurencyjnego reality show „The Glass House” (których wcześniej oskarżyła o plagiat) i wprowadzić do „Big Brothera” nowe interaktywne elementy.

Premiera „Big Brother 14” odbędzie się w najbliższy czwartek. Widowisko będzie emitowane w środy, czwartki i niedziele na antenie CBS, a także każdego wieczora – na żywo – na antenie SHOWTIME 2. Finał został zapowiedziany na wrzesień.

Program tradycyjnie poprowadzi Julie Chen.

Poprzedni artykułNastępny artykuł