The Glass House

Jest pierwszy zwiastun „The Glass House”

ABC wyemituje nowy reality show pt. The Glass House | fot. ABC

Już 18 czerwca w amerykańskiej stacji ABC wystartuje nowy reality show, będący konkurencją dla „Big Brothera” w CBS. Właśnie pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun widowiska.

ABC wyemituje nowy reality show pt. The Glass House | fot. ABC
ABC wyemituje nowy reality show pt. The Glass House | fot. ABC

O nowym programie „The Glass House”, który ma zadebiutować 18 czerwca na antenie stacji ABC, pisaliśmy już wielokrotnie. W reality show widzowie będą mogli śledzić zmagania 14 osób, żyjących pod obstrzałem kamer i rywalizujących o 250 tys. dolarów.

W Sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego widowiska. – W „Szklanym Domu” zobaczysz każdy ruch, poznasz każdy sekret i będziesz kontrolował WSZYSTKO. Nowy reality show będzie reżyserowany przez CIEBIE – słyszymy w zapowiedzi programu, którą możecie obejrzeć poniżej.

Przypomnijmy, że produkcja „The Glass House” wzbudziła oburzenie kierownictwa stacji CBS – kanału emitującego od 10 lat program „Big Brother”. Dział prawny CBS wystosował do ABC pismo ostrzegawcze, w którym poinformował, że „ABC i jej pracownicy będą działali na własne ryzyko, jeśli prace nad programem będą kontynuowane”, a następnie stacja złożyła do Sądu Okręgowego w Los Angeles pozew przeciwko ABC. W treści oskarżenia zarzuca się ABC i jej właścicielom – firmie The Walt Disney Company – pogwałcenie praw autorskich, naruszenie tajemnicy handlowej, nieuczciwą konkurencję, a przede wszystkim jawną kradzież.

Mimo to ABC nie poddaje się i w dniu 18 czerwca zamierza zgodnie z planem rozpocząć emisję reality show.

Co sądzicie o nowym formacie?

Poprzedni artykułNastępny artykuł