Survivor 25: Philippines

Znamy sekrety „Survivor 25: Philippines”

Logo Survivor 25: Philippines

Wczoraj w USA zakończyła się emisja 24 edycji „Survivor”. Pod koniec finałowego odcinka widzom tradycyjnie zaserwowano zwiastun kolejnego sezonu, który będzie się rozgrywał na Filipinach. Co ciekawego zobaczymy w kolejnej edycji popularnego show?

Logo Survivor 25: Philippines
Logo Survivor 25: Philippines

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia dotyczące „Survivor 25: Philippines”. W kolejnej odsłonie reality show uczestnicy zostaną podzieleni na trzy rywalizujące ze sobą plemiona. W każdym z plemion znajdzie się jedna osoba, która już wcześniej brała udział w „Survivor”, ale z przyczyn medycznych została ewakuowana z widowiska.

W sumie zobaczymy zatem trzech powracających graczy. Według niepotwierdzonych wieści ponownie zobaczymy Michaela Skupina („Survivor 2: The Australian Outback”), Jonathana Pennera („Survivor 13: Cook Islands”, „Survivor 16: Micronesia, Fans vs. Favorites”) i Russella Swana („Survivor 19: Samoa”).

Zdjęcia do „Survivor 25: Philippines” realizowane były na wyspach Caramoan na Filipinach. Program zadebiutuje we wrześniu na antenie amerykańskiej stacji CBS.

Jak Wam się podoba pomysł na kolejną edycję „Survivor”?

Poprzedni artykułNastępny artykuł