Survivor 02: The Australian Outback, Survivor 13: Cook Islands, Survivor 16: Micronesia, Fans vs Favorites, Survivor 19: Samoa, Survivor 25: Philippines

Kolejne zmiany w „Survivor”: trzy plemiona i trzech all-starsów w kolejnej edycji?

Jeff Probst w Surviving Survivor | Foto: CBS

Wygląda na to, że w kolejnej edycji „Survivor” widzowie po raz kolejny będą śledzili zmagania weteranów, którzy powrócą, by przewodzić nowym uczestnikom. Jednak tym razem – według niepotwierdzonych informacji – do „Survivor” miałoby wrócić nie dwóch, a trzech byłych graczy. Mieliby oni stanąć na czele trzech konkurujących ze sobą plemion.

Jeff Probst w Surviving Survivor | Foto: CBS
Jeff Probst w Surviving Survivor | Foto: CBS

Widzów niezadowolonych z ostatnich edycji „Survivor” (sezony 22 i 23), w których wzięli udział weterani Rob Mariano i Russell Hantz, a także Oscar „Ozzy” Lusth i Ben „Coach” Wade, z pewnością nie ucieszy wiadomość, że to najprawdopodobniej nie koniec powrotów uczestników znanych z poprzednich edycji formatu.

Realizacja „Survivor 25” rozpoczęła się w marcu, a do Internetu wyciekło właśnie zdjęcie z planu zdjęciowego, na którym widać przygotowania do rozpoczęcia jednej z konkurencji dla uczestników. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że widać na nim trzy platformy – wszystkie w odmiennych kolorach, co może wskazywać, że uczestnicy show zostaną podzieleni na trzy rywalizujące z sobą plemiona.

Ponadto pojawiła się pogłoska, że w grze weźmie udział trzech weteranów, którzy niegdyś musieli pożegnać się z programem ze względów medycznych. Wśród nich mieliby się znaleźć Michael Skupin („Survivor 2: The Australian Outback”), Jonathan Penner („Survivor 13: Cook Islands”, „Survivor 16: Micronesia, Fans vs. Favorites”) i Russell Swan („Survivor 19: Samoa”).

Niebawem przekonamy się, na ile powyższe rewelacje okażą się prawdziwe.

Zdjęcia do „Survivor 25” realizowane są na wyspach Caramoan na Filipinach. Program zadebiutuje we wrześniu na antenie amerykańskiej stacji CBS. Już w przyszłym miesiącu w tej samej lokalizacji rozpocznie się realizacja „Survivor 26”, który będzie emitowany wiosną 2013 roku.

Poprzedni artykułNastępny artykuł