Top Model 3

„Top Model 3”: Karolina Malinowska zastąpi Karolinę Korwin-Piotrowską?

Karolina Malinowska | fot. Pudelek

Pojawiły się nowe informacje w sprawie osoby, która miałaby zastąpić Karolinę Korwin-Piotrowską na stanowisku jurora w trzeciej edycji „Top Model”. Według nieoficjalnych wieści, w widowisku zobaczymy modelkę Karolinę Malinowską.

Karolina Malinowska | fot. Pudelek
Karolina Malinowska | fot. Pudelek

– Z tego, co Korwin-Piotrowska pisała na swoim profilu na Facebooku wynika, że o swoim zwolnieniu wiedziała co najmniej od stycznia. W TVN była to niepotwierdzona informacja, o której się tylko plotkowało. W styczniu, również z dnia na dzień, modelka Karolina Malinowska zrezygnowała z prowadzenia programu w Polsat Cafe – donosi osoba pracująca na planie „Top Model”.

– Prawda jest taka, że kiedy zdecydowano o zwolnieniu Korwin-Piotrowskiej, Rinke Rooyens zaproponował Malinowskiej fotel jurorski, bo gdyby Anja Rubik odeszła z programu, to w „Top Model 3” nie byłoby żadnej profesjonalnej modelki, a przecież to program o modelkach. Poza tym poznali się podczas realizacji „Gwiazdy tańczą na lodzie 3”. Malinowska podobno zgodziła się od razu i poinformowała o tym Polsat Cafe. Prawdopodobnie stacja negocjowała z nią, bo oficjalnie o swoim odejściu poinformowała dopiero pod koniec stycznia – dodaje.

Tymczasem Marcin Tyszka odpowiedział Kowin-Piotrowskiej na jej ostatni komentarz, w którym dziennikarka wyraziła radość, że „nie robi już programu z przegiętymi ciotkami”.

– „Top Model” się zbliża i czas jasno wytłumaczyć, dlaczego pewna pani wylewa na nas i na program tyle jadu… Karolina Korwin-Piotrowska została wyrzucona z „Top Model”. Bynajmniej sama nie odeszła. Wszyscy mieli dość histerycznych zachowań Karoliny na planie: bluzgów, rzucania ubraniami w twarz stylistek, wiecznych fochów – jakby była tam za karę. To nie było zachowanie profesjonalnej dziennikarki. Kpiła sobie nie tylko ze mnie i z Dawida, ale i z Joanny Krupy. Niestety, sama nie wniosła nic ciekawego do programu i jej podziękowano – twierdzi Tyszka.

– Teraz produkcja nie chce popełnić podobnego błędu. Zdjęcia próbne już się odbyły i wygląda na to, że w kolejnej edycji będzie z nami jurorka bez kompleksów, która uwielbia modę i się na modzie zna – dodaje.

Nazwisko nowej jurorki ma zostać oficjalnie potwierdzone w tym tygodniu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł